Wpis z mikrobloga

#toksycznieks

Mirki, ratujcie. :( Umówiłam się na randkę na piątek! Co mam zrobić?

Czuję, że znowu będzie wielka lipa. I pewnie ze dwa wpisy pod tagiem. :(

Pomocy!!!
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@janeeyrie: Niewiele, pytanie na co liczylas, ale jak nie chcialas to trzeba bylo zwyczajnie powiedziec. Mezczyzni to lud prosty, nie rozumieja mrugania, gestow innych niewerbalnych znakow. "Sluchaj, kino to nie moj styl.Moze browar w rokowej knajpie?"
  • Odpowiedz
Mam trochę styczności z celebrytami, faceci to świnie


@s1cobra: Ja też mam, znaczy może nie z celebrytami, ale z muzykami owszem. Dlatego TYM BARDZIEJ wiem, że takich romansów/związków/czegokolwiek należy unikać. ;( Może to nie świnie, ale są nauczeni, że dziewczyny są na ich każde skinienie. M.in. dlatego nie chciałam się z nim wcześniej umówić, żeby nie myślał sobie, że może mieć każdą. ;)
  • Odpowiedz
@pawel6x6: W sensie wizualnej atrakcyjności?
Z ciekawości zapytałam kiedyś paru kolegów, dostałam odpowiedzi od 7,5 do 9 (lol), więc uważam, że ta skala to wielka lipa, skoro każdy ocenia inaczej.
  • Odpowiedz
@janeeyrie: Ej! Nie miej do siebie wyrzutów że idziesz z nim się spotkać, na pewno masz znajomych z którymi idziesz na piwo/spacer/whatever nie po romans ale żeby dobrze spędzić czas, to spotkanie też tak potraktuj, o muzyce owszem możesz pogadać, ale zawsze go możesz zagiąć muzykami światowej klasy - że Ci się podobają, że słuchasz, że czerpiesz inspirację ;)
  • Odpowiedz
@pawel6x6: Chociaż możliwe, że specjalnie trochę oszukiwali, ten który dał 9 chce się ze mną przespać, a tego od 7,5 kiedyś nieelegancko zfriendzonowałam (nocowałam u niego, chyba sobie wyobrażał, że będą seksy, a ja w ostatniej chwili stwierdziłam, że nie będę spać w jego łóżku, tylko na fotelu ;D był potem na mnie wkurzony przez miesiąc). Więc pewnie prawda tkwi gdzieś pośrodku.
  • Odpowiedz
@janeeyrie: no spoko, nie ma nigdzie spisanych zasad jak oceniać w tej skali, dlatego każdy będzie oceniał po swojemu. Chociaż ten przedział który podałaś daje mi jaśniejszy obraz Ciebie w tych historiach.
  • Odpowiedz
@DBR9: Mam nadzieję, że przynajmniej seksów nie będzie. Wrócę w piątek wieczorem i się pochwalę, że to już i do niczego nie doszło i nie jestem aż tak łatwa. :)
  • Odpowiedz
@Postronny: Zaplanować potrafię. Ale czasem się okazuje, że jednak chemia jest tak silna albo hormony szaleją albo wchodzą w grę jakieś inne czynniki, i cała silna wola i plany biorą w łeb. :/
  • Odpowiedz