Wpis z mikrobloga

@macio32155: A czy ja twierdze że to nie miało miejsca. Tylko przed majdanem nikogo to nie obchodziło. Nagle gdy gdy dla sierot po PRL ukraincy przestali być bratnim narodem komunistycznym zaczęły się masowo pokazywać takie wykopki

A ty się odniesiesz do tych zdjęć dzieci. Które używają pro rosyjscy propagandziści?
  • Odpowiedz
@Mpocieszka: "Nagle gdy gdy dla sierot po PRL ukraincy przestali być bratnim narodem komunistycznym zaczęły się masowo pokazywać takie wykopki"

Po pierwsze, zbuduj zdanie tak aby miało sens i logikę. Stawiając przy tym znaki takie jak : ,

Po drugie, skoro uważasz że przed majdanem nikogo to nie obchodziło to już na 100% wiem że jesteś z zachodniej bądź środkowej części Polski i jesteś w przedziale wiekowym poniżej 19-20 lat.
  • Odpowiedz
@macio32155:

1.To internet
2.No to ci Ukraińcy dawniej też byli tacy mało skuteczni skoro widzieli jak przecinają ich rodziców a ich nie zabili :/
3. A ja nadal twierdze że zbrodnia Wołyńska itp miały miejsce, co nie zmienia faktu że fałszywe zdjęcia są zamieszczane po to by bronic rosje która była i jest naszym wrogiem
  • Odpowiedz
@Mpocieszka: "No to ci Ukraińcy dawniej też byli tacy mało skuteczni skoro widzieli jak przecinają ich rodziców a ich nie zabili :/"

Napisz jeszcze raz to zdanie z sensem, bo oczy bolą. Chodziło ci o to że Polacy byli mało skuteczni, gdy widzieli że ich rodziców mordują? Otóż oświecę cię że te dzieci miały wtedy 7-10 lat. No ale to już chyba zbyt ciężkie na twój rozum. Poza tym nikt
  • Odpowiedz
@rafu4: Polska ma bardzo fajnych "przyjaciół": Niemcy,Rosja a na dokładkę Ukraina. Oczywiście nie można zapominać o supersojuszniku USA który ma nas w dupie.Czemu oni wszyscy nie mogą mieszkać obok siebie?Powybijali by się na wzajem, ew dosłać tam jeszcze arabusów i świat będzie piękny
  • Odpowiedz