Wpis z mikrobloga

@rafu4: Wszystkie zdjęcia widziałem wcześniej.
O ile się nie mylę te dzieci przywiązane do drzewa za pomocą tego drutu, to nie Polskie dzieci.
Tylko miało to jakiś związek z Cyganami.
  • Odpowiedz
@adeqsb: i jedni i drudzy sa dobrzy, ale wydaje mi sie, ze z ruskim sie napijesz wodki i sie jakos dogadasz, a ukrainiec nigdy nie wiadomo co mu #!$%@?. a ta przyjaźń z niemcami hehe, im tez nie wolno ufac.
  • Odpowiedz
@Slashowa: Wiesz ja mam uraz, gdy była wojna mojej 6 letniej babci rusek chciał poderżnąć gardło i dzisiaj bym nie śmieszkował na wykopie.
Mój jeden znajomy jest z pochodzenia Ukraińcem. Jego ojciec jest Ukraińcem, matka Polka.
Nie wiem w jaki sposób on miałby dzisiaj odpowiadać za to, że kiedyś coś ktoś zrobił.
  • Odpowiedz
@adeqsb: no widzisz, a ja mam uraz do ukrów, ktorzy podczas wojny rżnęli wioske mojej babki, tak, ze darcia bylo slychac w okolicznych wsiach. kazdy ma jakis uraz, jak nie do ruskich, to do ukrainców, czy niemców.
  • Odpowiedz
@Slashowa: Tak jak mówisz każdy może mieć jakiś uraz, tylko dzisiaj ten "uraz" jest często propagandą.
Od kiedy jest konflikt na Ukrainie, wszystko przeciwko nim się wyciąga.
A ja się pytam Polacy zapomnieli o prawie 50 latach okupacji i pomordowanych Polskich oficerach w Katyniu ?
To mnie najbardziej denerwuję.
  • Odpowiedz
@Slashowa: UPA posługiwało się w takim razie twoją logiką. Też mieli uraz do Polaków, więc zabijali niewinnych. Bo mieli uraz z przeszłości. Tak samo ty masz uraz do wszystkich Ukraińców, tak samo oni mieli do wszystkich Polaków. Może pora się zastanowić nad swoim myśleniem?
  • Odpowiedz
@adeqsb: Dokładnie :) mamy konflikt Ukraina-Rosja, więc siły prorosyjskie wyciągają zbrodnie UPA i twierdzą, że rząd ukraiński to banderowcy. Niestety kompletnie pomijają, że w Rosji stoją pomniki Dzierżyńskiego, Stalina, Lenina itd., Putin wychwala Stalina i gloryfikuje Armię Czerwoną... SLD też się wzięło ostatnio za krytykę UPA, ale jak jeździli do Moskwy po kasę na założenie partii, to wszystko było w porządeczku
  • Odpowiedz