Wpis z mikrobloga

@kubbach: To prawda niektórym się udaje ale wtedy z regóły wyprowadzają się ze Slough :P oczywiście nie ma co generalizować ale odsetek Polaków mieszkających po 15 osób w jednym mieszkaniu po 5 w pokoju jest wysoki... Zastanawia mnie że tylu mieszka ich w Slough a na mikro nie widziałem jeszcze nikogo ;)
@robinhuud: Jak znasz ludzi w Slough to powinieneś też się orientować że nie wymyśliłem tego. Sam jak przyjechałem tu to mieszkałem w domu z 14 innymi osobami gdzie każdy nienawidził swojej pracy i tylko wegetował żeby odłożyć kasę i wrócić do PL. Niestety jest też ciemna strona emigracji...
@l33ch86: Przecież napisałeś że mieszkasz w Slough z 14stoma innymi a to już świadczy o Tobie. Spójrz w lustro i odpuść sobie bo juz przyznaleś się do przyczyny zawalenia łóżka piętrowego w wyżej wymienionych postach :)
@robinhuud: To proszę weź przeczytaj jeszcze raz co napisałem. MieszkałEM - przez tydzień dokładnie, teraz wynajmuje mieszkanie i jestem z niego zadowolony... Slough ma swoje plusy też, nie przeczę, a Cippenham jest całkiem normalną dzielnicą ale jest też tu dużo patologi i sporo naszych rodaków zaczyna i kończy w pokojach po kilka osób tak jak napisałem wcześniej...
@l33ch86: Nie wiem skąd bierzesz te "statystyki" (pewnie z dupy), ale sam znam bardzo wiele osób ze Slough i jeszcze nigdy nie spotkałem się z tym, aby w jednym pokoju mieszkały więcej niż dwie osoby, a znam ludzi z bardzo różnych i skrajnych kręgów, więc albo masz wyjątkowego pecha, albo lubisz pocisnąć "polaczków", jakie to z nich #biedakicebulaki, a ty super zajebisty i zaradny życiowo bogacz. Pewnie sam tak piszesz