Wpis z mikrobloga

@clickPLUS: W gruncie rzeczy to nie korzystałem z pułapek ani razu, ale na pewno pułapki dostaje się przy ich rozbrajaniu. No i może w jakimś sklepie są. Crafting - nie widziałem takiej opcji.
  • Odpowiedz
@clickPLUS: Logicznym wyborem byłoby skradanie, przy czym IMO cały ten system jest spieprzony bo albo inwestujesz w skradanie u całej drużyny(i marnujesz punkty), albo musisz się łotrem wpieprzać w pojedynkę, w sam środek grupy przeciwników. Trudny wybór. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wiedmolol: zazwyczaj gram w ten sposób, że wysyłam tanka który ma przejmować wszystkich, o ile jest otwarte pole, główną postać stawiam na dalecej flance, wszystkim na raz rozkazuje wystrzelić, jako że tank stoi najbliżej zazwyczaj wrogowie rzucają się na niego. z tyłu napierdziela mag, kapłan rzuca jakieś #!$%@?, bard udaje króla albani, ja dwa strzały z tyłu z arbaleta, i wibegam i wale ich od tyłu ;)a jak się odwracają
  • Odpowiedz
@clickPLUS: chyba punkty w mechanice musisz mieć, po rozbrojeniu pułapki trafia ona do Twojego plecaka
minusem albo bugiem jest to, że można postawić tylko jedną. przynajmniej u mnie wygląda to tak, że każda następna kasuje wcześniejszą więc trochę lipa jak chce się przyblokować albo uśmiercić wroga wcześniej. wychodzi na to, że ich po prostu nie używam jak na razie
  • Odpowiedz
@oktem: to ma sens, bo jakbyś mógł rozłożyć ich kilka, to wszystkie trudne walki, w tym te ze


i walkę finałową mógłbyś wygrać niemalże nie wyciągając miecza.
  • Odpowiedz