Wpis z mikrobloga

@Morfeus Mało wiesz o kryptowalutach, istnieje wiele grup P&D które produkują coiny i zarabiają na takich jak ty a przez te Twoje wpisy to zarabiają tez na innych którzy inwestują nieświadomie w projekt. Weź usuń konto i nie szkodź kryptowalutą, Jest bardzo wielkie prawdopodobieństwo, że za #crave jak i #tron stoi grupa P&D która ma bota i duże środki. Widać to po wielu czynnikach, których nie będę zdradzał bo dzięki temu potrafię iść z nimi do pewnego momentu a nie wierzyć ślepo że coin za 2 lata będzie coś wart. Zobaczcie sobie #cloak #keycoin #halcyon #xc #util #dsb #deth i wiele innych.

Nie ma nic złego w inwestycji w P&D ale trzeba robić to z głową a nie jak Morfeus na 3-6 lat, najważniejsze to nauczyć się odróżniać P&D od prawdziwego projektu. Ja jak nie jestem pewien nie inwestuje, wole zainwestować nawet jak coin urośnie o 100-200% ale wiem że jest prawdziwy i uczciwy niż zainwestować na samym początku ryzykując mój cały kapitał na jakiś P&D -> gdy gram long term. Jak chce się zabawić w P&D do inwestuje mniejszy kapitał - ryzyko jest większe.- termin inwestycji też krótki czasami 1 dzień czasami góra 2 tygodnie.
#kryptowaluty
  • 5