Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki jak byście postąpili jakbyście dostali propozycję od konkurencji,
- kasa lepsza (+2000brutto),
- mniejszy rejon operowania (tj, mniej czasu stracone na dojazdy i nadgodziny),
- organizacja pracy wydaje się znacząco lepsza,
czy w takim przypadku podpisalibyście lojalkę?
#pracbaza #praca
  • 11
@deyna: z czystej ciekawości, czemu?

ja już raz im odmówiłem, wtedy obecna firma poszła na moje wymagania, tym razem dostałem jeszcze lepszą ofertę i tym razem chyba o podwyżce nie ma mowy.
@szwajc124: z drugiej strony jak już do nich przejdę to ścieżki awansu do innej firmy już nie mam, bo są tylko 3 liczące się firmy w Polsce w moim polu, jedna z nich nie zatrudnia ludzi z doświadczeniem, a ludzi po stażach, obecna w której jestem zbiera młodych z jakimś doświadczeniem, trzecia chętnie podkupuje ludzi z doświadczeniem w stricte potrzebnej dziedzinie, także rozwój tak, się w Polsce i tak nigdzie dalej
Prawda to,pewności nie ma, męczy mnie za to organizacja pracy, nie było miesiąca żebym nie tlukł po 30h nadgodzin w miesiącu, a po ostatnich redukcjach zrobiło się tego i 50h, mam już tego dosyć, konkurencja oferuje mniejszy teren, co jest mi bardzo na rękę (obecnie nie mam kiedy nawet jakiegoś #rozowypasek poznać), jednak teren od Szczecina po Gdańsk i Zieloną Górę po Łódź to kupa czasu w drodze, a gdzie tu jeszcze