Wpis z mikrobloga

A ktoś jeszcze używa nawigacji samochodowej? :D


@adicur: Ja używam, bo nie mam nawigacji w telefonie. Bo nie lubię urządzeń wielofunkcyjnych, bo moja nawigacja nie musi się łączyć z internetem, żeby działać, bo mam dożywotnią aktualizację map za darmo, bo mam ekran w lepszych proporcjach i bo mam w dupie smartfony.
@trgf: No to skoro masz tak wspaniałe urządzenie to faktycznie głupie pytanie zadałeś :D:D:D A iphony 6 mają lepszy/większy/z lepszą rozdzielczością wyświetlacz niż twój tom tomik.. mają dożywotnią aktualizację map z całego świata.. ty tez za darmo.. możesz sobie oglądać mapę albo widok z satelity..albo widok z satelity z nadpisanymi ulicami... masz info o ruchu...też za darmo.. o kurde i fotoradary a nawet kontrole policyjne... hmmm no i w większych miastach
@adicur: W Garminie a nie w TomTomie. To raz. O nic nie pytałem, to dwa. Mapy mam głównie oficjalne, to trzy. Rozdzielczość mam w dupie, to cztery. Przejrzystość menu jest ważniejsza, to pięć. Nie potrzebuję pozostałych funkcji oferowanych przez iPhone i inne smartfony absolutnie do niczego więc nie widzę powodu, żeby za nie płacić, to 6. Aha i mam te wszystkie funkcje które wymieniłeś poza budynkami 3D. To było dopiero w