Wpis z mikrobloga

@m21d24: różnica pomiędzy Pentagramem i K&M, a Allview polega na tym, że w tych pierwszych mocniejsze baterie zwiększają grubość telefonu o wiele bardziej. Nawet nie można tego porównać do P6 Energy. "No name" można nazwać Pentagram, K&M jak i Allview jeśli tak sprawy mamy stawiać. Jeden worek i tyle.
Co do dzielenia artykułu. Wcześniej pisało do mnie wiele osób, że recenzje na jednej stronie są za długie i lepiej je podzielić.
@m21d24: czytałem to kilka razy, co napisałeś i miałem nadzieję, że na końcu puściłeś oczko. Jednak ty chyba na poważnie to napisałeś, więc poproszę o jakieś dane, bo jeśli tak jest, to faktycznie byłoby ciekawie :)
@m21d24: coś ty mi tutaj naniósł? :P Pisałeś o udziałach, a nie o zaufaniu, które nic nie wnosi. Po za tym, nie wierzę, że zaufanie do Apple jest na takim samym poziomie co do K&M. Nie było tematu.
@respublimamroja: Niestety bateria to jedyna zaleta tego modelu ;/ Poza tym serwis allview to jedna wielka pomyłka, olewają użytkowników i mają konkretnie gdzieś, "kupiłeś to teraz się męcz". Niestety miała z nimi przejścia...