Wpis z mikrobloga

  • 381
Dotychczas nie miałem z urzędami wiele wspólnego i wszelkie kontakty przebiegały na tyle sprawnie że wydawało mi się, iż pracują całkiem nieźle wbrew obiegowej opinii.

Dziś jednak trafiłem do US, żeby złożyć jakąś deklaracje. Urząd otwarty od 7:30 wiec wbijam kwadrans po otwarciu i co? Moje okienko otwarte od 8:30, bo Grazynka musi najpierw #!$%@?ć kawę i ploteczki.

I jeszcze ma czelność teatralnym szeptem narzekać, że co to za rzeczy, żeby przychodzić skoro świt. No #!$%@?, przyjdę specjalnie o 11, żeby panienka mogła wypocząć od rana xD

#dziendobry #truestory #gorzkiezale #boldupy #urzedy #skarbowkacwel
  • 24
  • Odpowiedz
@burarura: Robię w urzędzie od 7:30, autobus mam tak, że przychodzę o 7:20 i od razu włączam komputer, po pracy jak coś mam nieskończone, to też potrafię zostać chwilę dłużej. Chyba jestem nieprzystosowana jeszcze do tej pracy :D
edit: Też nie kumam, czemu urzędy mają takie chore godziny pracy. Jakby mi pozwolili pracować chociaż 10-18 to stukrotnie mocniej wolałabym to.
  • Odpowiedz
@burarura: Ja mam odmienne doswiadczenia - jeszcze nie spotkalem sie z kims niemilym lub niepomocnym, najczesciej telefon lub wizyta w US konczyly sie na tym, ze dowiadywalem sie szczegolow co i w jaki sposob zalatwic. Np. wystarczylo zadzwonic do US w sprawie rozliczen po zmianie miejsca zamieszkania i mimo, ze zostalem przelaczony dwukrotnie to trzecia pani bardzo grzecznie wyjasnila mi wszystkie zawijasy skarbowki.
Podobnie bylo w ZUS we Wroclawiu, skladalem jakies
  • Odpowiedz
  • 1
@Gladius71: ostatecznie załatwiłem kilka innych spraw w międzyczasie, wróciłem, złożyłem ten wniosek rzucilem jej na odchodnym ze z tymi komentarzami powinna się wstrzymać ;)
@boryspo: nie, nic nie było.
@mamFAJNYnick: współczuję, #!$%@? się niemiłosiernie, bo pewnie dostosowales plan dnia żeby wyrobić przed zamknięciem, a tu Grażyny Ci szyki pomieszaly :-D
@platkiowsiane: prawda, 10-18 załatwiłaby większość problemów, bo potem to smutno pracować.
@Oskarek89: @JestemKaspi: ja tak miałem
  • Odpowiedz
@burarura: I bardzo dobrze. Niech poczuje że to ona jest dla Ciebie a nie TY dla niej. Może zatrybi i wyciągnie wnioski na przyszłość , co tylko ułatwi pracę wszystkim zainteresowanym stroną.
  • Odpowiedz