Wpis z mikrobloga

#pytaniedoeksperta #pytanie #internet mam problem z ciągle wyskakującymi reklamami .. na wielu stronach pojawiają się reklamy z podpisem ,,Ad by Red AdBlocker" i nie potrafię się tego gówna pozbyć, jeszcze do tego ciągle podczas korzystania z internetu przerzuca mnie na różne stronki bez powodu, proszę o jakąś pomoc bo sam nie wiem co z tym zrobić :/
  • 5
@CaspereKD: pousuwaj wszystkie #!$%@? zainstalowane na komputerze, pewnie cos sciagnelo sie razem z nimi. Pousuwaj takze w przegladarce nieznane Ci rozszerzenia. W ogole, jaka przegladarka?
@CaspereKD: Najpierw odinstaluj to z poziomu panelu sterowania, potem przeskanuj kolejno programami malwarebytes, adwcleaner i hitmanpro. Powinno to załatwić sprawę.
@OddieTG: Google Chrome . ogólnie właśnie komputer niedawno po formacie i reklamy mnie atakują teraz a nie pobieram jakichś zbędnych pierdół . :/
@franaa: Właśnie z panelu sterowania pousuwałem chyba wszystko co możliwe i dalej reklamy wyskakują, owszem, mniej ale ciągle jest ich za dużo i naprawdę przeszkadzają w korzystaniu z internetu :/
a co do programów to wypróbuję :)
@CaspereKD: niektore z tych wku..wiajacych wtyczek potrafia sie instalowac ponownie bez zadnej wiedzy. po prostu pojawia sie na nowo - wtedy, najlepiej wejsc w miejsce gdzie sa one zainstalowane (zazwyczaj dysk C) i tam, pousuwac puste foldery z ich nazwami - w nich sa poukrywane autostarty ponowne