Wpis z mikrobloga

ostatnio też taki pakt zawarlam z pająkiem, i moj przyjaciel zalożył rodzinę pod moim łóżkiem. Rodzinka została wciągnięta do odkurzacza ale nadal co chwilę jakieś pająki pojawiają sie na moich ścianach... Nie polecam.
@czerwona_opaska:

Ja koty kastruje..
  • Odpowiedz
@HeatFan: Pajonki czasem płatają dziwne figle.


Ja kiedyś oglądałem na yt filmik o wielkich pajęczynach na słupach z dziesiątkami pająków w Australii i w tej samej chwili... z sufitu spuścił się na lince pająk prosto na mojego laptopa oO

Tylko jeden raz mi się coś takiego i że też akurat podczas oglądania filmu o pająkach ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Nevardus: on po prostu też
  • Odpowiedz
@HeatFan: Jaaaaa też kiedyś zawarłem pewien pakt z pająkiem, do puki skurczybyk nie zapragnął ze mną spać. Rano czas ścielić łózko, kołdra do góry a tam bach! Kolega zasnął ze mną w najlepsze. I nie był taki mały ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
Ostatnio też próbowałam.. Siedział mi na drzwiach skubaniec jak wychodziłam to spadł i wlazł za listwę przy podłodze.. Fart chciał ze wszystko działo się o 2 w nocy.. Pajonk, ten mój, to nie był jakiś "pajonczek" z tych cieniutkich.. Miał GRUBE nogi i osiągał zawrotne prędkości na zakrętach.

Spałam z otwartymi oczami..
  • Odpowiedz
@HeatFan: Ja sie dogadałem ze swoim, że spoko może sobie rozbić sieci z całą swoją rodzinka na moich oknach. Spytał dlaczego i skąd ten pomysł. Mówie będziesz sobie komary łapał i jadł a ja będę miał spokój. <3
  • Odpowiedz