Wpis z mikrobloga

Czy lubicie grę Heroes of Might and Magic ? Ja bardzo, szczególnie trójkę, za jej uroczą prostotę oraz grywalność.
  • 28
  • Odpowiedz
@Lexi5: Jako, że jestes zielonką, to Ci wytlumacze, ten wpis powinien wyglądać tak:

NO ELO MIRKI, UWIELBIAM HIROŁSY 3 I NIC WAM DO TEGO XDDD A WY CO, DALEJ JAKIES GTA 5?? NAWET MI WAS NIE ZAL XDD
  • Odpowiedz
@GetRekt: Chciałam poznać jakieś ciekawe linki, jako że lubię rozmaite ciekawostki internetowe :) Drugi powód to promocja moich dwóch blogów.
  • Odpowiedz
@Lexi5: Przykro mi to mówić, ale chyba nie nalezysz do mirko. Ciekawostki to na glownej, tutaj sie tylko obraza papieża i wciąga rogale ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@GetRekt: Obrażają tylko ci, którym brak elementarnej ogłady, nie uważasz ? Chciałam zajrzeć i tutaj, aby się przekonać, co też ludzie mogą pisać. Słowem ciekawość. Na główną stronę również zaglądam.
  • Odpowiedz
@Lexi5: Droga Lexi, to jest wykop. Wykop rządzi się swoimi prawami, a w szczegolnosci mikroblog, zwany "mirko". Mirki i Mirabelki, uzytkownicy mirko, są uwazani za elitę, za lepszych niż "frajerzy z głównej". Jesli chcialabys zgłębić specyfikę wykopu zapoznaj sie z pojeciami takimi jak: stulejarność, 21:37, Michal Bialek wciaga rogale, chany, chanspeak. Po zapoznaniu się zdecyduj czy chcesz nalezec do wykopkow, czy nie. :)
  • Odpowiedz