Wpis z mikrobloga

@Psych0: Standardy są wspaniałe - jak można tego nie widzieć? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

lko dlatego, że ktoś sobie wyrazów przestawić, co zajmuje pół sekundy.


No tak... bo nie możesz poświęcić pół sekundy i wstawić od razu dobrze.
@zeligauskas: Eot był do Revena, żebyś się czasem nie przyczepił, czego Ci odpisuję...

No niby mogę, ale czasami zapomnę, ja jak oglądam anime i coś wstawiam to nie zawsze pamiętam, by spojrzeć na MAL czy kaj gdzie tam jeszcze. Wstawiam jak widzę w anime, a tam tak było, to już tak wstawiłem. Tu mógłbym niby jeszcze edytować, ale chcę, by pasowało to do podtagu #euphoria, czyt. każdą postać tutaj już
@Psych0: Problem w tym, że:
a) i tak ludzie wciąż łączą tagi, choć jest napisane w opisie o tym :<
b) nie ma możliwości (to zabrzmi źle) karania źle otagowanych wpisów - moderacja palcem w tej sprawie nie kiwnie, a użytkownicy nie mają władzy wystarczającej (to nie subreddit :<).
c) i jeszcze coś, ale zapomniałem :D

FAQ nie ma, bo nigdy nie był do tej pory potrzebny. Teoretycznie chyba dało by
@zeligauskas: Usunąć mogę, tak, ale nie lubię tego robić, bo na wypoku jest tak, że wszystko idzie "w piździec", że się tak niecenzuralnie wyrażę. Zawsze na forach się wrzuca takie rzeczy w archive albo kosz, tutaj później nie masz żadnego wglądu w to, a ja lubię. Oczywiście wrzucenie tego drugi raz poprawnie otagowanego nie załatwia sprawy, bo to jest równoznaczne z repostem. Tak jak Wy lubicie trzymać się zasad, tak jak
@BlackReven: Nie mówię, że mi nie pasuje, uspokój się :C Po prostu zapomniałem, następnym razem otaguję jak trzeba, geez... Teraz już chyba w pełni rozumiem pojęcie #tagnazi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mogę nawet wywalić te dwa wpisy, tylko później to zrobię, bo teraz wychodzę. Już raz udowodniłem, że szanuję zasady tutaj, a Ty mi brak szacunku zarzucasz :C Usunę i wrzucę te dwa wpisy później tak, jak
@Psych0:

Tylko tak na przyszłość - nie bierz wszystkiego tak dosłownie, sam tak kiedyś spinałem, to jest niezdrowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Jakbyś tłumaczył po raz tysięczny dlaczego jest tak, a nie inaczej, bo dzieci nie potrafią zrozumieć, że gdzieś panują jakieś zasady, to też by Ci nerwy poszły ;E
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.