Wpis z mikrobloga

@BlackReven: Na dole powinno być "#nemumanaka", nie zauważyłeś :D Wiem, że to tak powinno być, ale dla mnie lepiej tak brzmi, a nikt chyba jeszcze nic z Euphorii nie wrzucał oprócz mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym jak adaptację VN oglądałem to wyczytywali ich chyba właśnie w takiej kolejności i lepiej to brzmiało dla mnie pamiętam ()
@BlackReven: @zeligauskas: Robicie z ludzi ułomnych na siłę. Ktoś oglądał anime to będzie szukał w sposób podobny do mojego, to działa w obie strony. Jakbym miał się dostosować do jakiegoś już stworzonego tagu to rozumiem, ale nie widziałem żadnych postów z tego to utworzyłem już "#manakanemu", czego już nawet edytować nie mogę. I co, mam tworzyć nowy tylko po to, bo jakiś ułom sobie nie może zamienić schematu imię
@Psych0: #!$%@?, wbijasz do nas, my Cię przyjmujemy z otwartymi ramionami, a Ty chcesz wszystko po swojemu, bo #!$%@? "ja jestem inteligentniejszy od was i ja wiem lepiej jak ma być". I sam jesteś ułomem niedorozwoju jak nie potrafisz tego sobie przyjąć do zrozumienia, że jest tak, a nie inaczej.
I nie miał być to inteligentny pocisk, tylko grzeczne #!$%@?.
@Psych0: Boże święty...
Chodzi o wygodę. Zamiast kombinować wszelkie połączenia - niektórzy czasem dają samo imię, niektórzy imię nazwisko, a inni nazwisko imię - wchodzi się w jeden tag i wszystko jest. Po co utrudniać sobie nawzajem korzystanie z serwisu? Mądrzy ludzie po to mają standardy, żeby ułatwiać sobie życie.

Jakby to wymagało jakiegoś ogromnego wysiłku od postującego to co innego, ale to tylko ustawienia imienia i nazwiska w właściwej kolejności.
ale to tylko ustawienia imienia i nazwiska w właściwej kolejności


@zeligauskas: Taka kolejność jest właściwa dla Ciebie, a dla innego nie, dajcie sobie po prostu siana, jak ktoś będzie szukał czegoś to poszuka i tak i tak bo po prostu che coś znaleźć, simple as fu*k, tworzycie zbędną gówno burze.
@BlackReven: Wyrywasz z kontekstu czegoś, czego nie było, poza tym spinasz o te tagi gorzej niż gimbusy do nauczycieli potrafią ( ͡° ͜ʖ ͡°) Utworzenie zasad niczego nie zmienia, zawsze będzie tak, że przyjdzie ktoś, komu będzie łatwiej tak, a nie inaczej, trzymanie się stricte zasad nigdy nie wychodzi w 100% na dobre, wiem to z doświadczenia (no i co, że mnie wyśmiejesz za to, nie wziąłem