Wpis z mikrobloga

@ludzik: Ludziom, którzy narzekają na menu w gównianym fast foodzie nie wytlumaczysz. Czekam, aż będą marudzić, że w niedzielne południe mogliby wino dodawać do cheeseburgera, bo z rodziną chodzą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@piesprzewodnik: To znów odwrócę pytanie. Co pierwszy lepszy Wykopek moze wiedziec o prowadzeniu biznesu wartego MILIARDY. Oczywiscie to czy bedzie oferta sniadaniowa czy nie decydują tęgie głowy po Harwardach czy Oxfordach z dyplomami MBA i latami doswiadczenia, czesto w BigFour, ale nie, przychodzi jakiś Wiesław i objawienie, normalnie domorosły doktor nauk ekonomicznych, socjologicznych i prowadzenia biznesu.

Jednak juz bez krecenia beki z Ciebie - widocznie sie oplaca, bo na jednego Ciebie
@plecak_odrzutowy: Tak, bardzo wiarygodne. A mięso z McDonalda to mielona skóra i żyły. Po #!$%@? mieliby robić bułkę z taką datą przydatności jak wszystkie schodzą błyskawicznie?

Niektórzy myślą, że McDonalds ma magazyny bułek jeszcze z czasów zimnej wojny zamiast po prostu zamawiać świeże od dostawców.
@Mave: Bo moze maszyny robią to albo to, przez co musialoby byc wiecej sprzetu?
Moze dlatego ze sa ludzie co wola oferte sniadaniowa?
Moze dlatego ze chca wymusic takie a nie inne zachowanie?
Moze nie chca by ich oferta byla jednolita?
Tez uwazam ze np sezonowy Drwal czy DoubleRoyal sa spoko, ale ich testy np ten ostatni z Indykiem sa spoko i sprawiaja, ze oferta Macowa sie nie nudzi (moze nie
@loczyn: No co ty, siedzi tam na spotkaniu 10ciu dyrektorów z 20+ letnim doświadczeniem w branży gastronomicznej i sobie rozmawiają:
- Ej ale dlaczego nie serwujemy hamburgerów rano, przecież każdy Janusz wie, że nas to nic nie kosztuje i powinniśmy to robić.
- No, opłacałoby się nam nawet!
- No jak to dlaczego, żeby ich #!$%@?ć! Wolę stracić klienta niż pozwolić mu zjeść cziza przed 10.30!
@ludzik: McDonald jest czesciej badany niz inne restauracje. W McDonaldzie nie zlapiesz jakiegos gowna. Mieso jest najlepszego sortu jak i cala reszta. Mozna sie czepiac głebokiego oleju w frytkach albo smazonych bulek, ale to nadal jest najzdrowsza knajpa tego typu.
@rzep: Tak chyba wyglada swiat w wyobrazni niektorych wykopkow. Ze tamci ludzie sa palcem robieni. Sek w tym ze tamci zarabiaja miliony i prowadza biznes wart miliardy, a ci pisza komentarze na stronie ze smiesznymi obrazkami.
@2015: pamiętam jak śniadaniówka weszła do MCD jeszcze studiowałem. Jak zjadłem ich jajko to się porzygałem. To był pierwszy i ostatni. Posiłek w mcd - musieli to wprowadzić, żebym zrozumiał jaki syf oni robią. Heh
@rzep: info z bułkami mam wiarygodne ale Ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)i tak jesteś fanboyem mcdonalda i wszelkie argumenty będziesz miał w poważaniu więc nie widzę sensu dyskusji z Tobą.
Jeszcze tylko jedno mnie ciekawi, jak to jest, że kanapka lub frytki wrzucone do torebki foliowej po 6 miesiącach nie posiadają ani grama pleśni? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeżeli myślisz, że w mcdonaldzie
info z bułkami mam wiarygodne ale Ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@plecak_odrzutowy: A ja mam wiarygodne info ( ͡° ͜ʖ ͡°), że tak nie jest - i ma to taką samą wagę.

i tak jesteś fanboyem mcdonalda i wszelkie argumenty będziesz miał w poważaniu więc nie widzę sensu dyskusji z Tobą.


Biorąc pod uwagę, że nie cierpię klasycznej oferty McDonalda, to ciężko mnie