Wpis z mikrobloga

I to mi się podoba. Szósta rano i 10 stopni na plusie, a nie jakiś mróz. Otwierasz drzwi na balkon i do środka wpada świeże powietrze, a nie smród dymu z miliona kominów. Ptaszki ładnie #!$%@?ą od samego rana, jeden drugiego przekrzykuje. Wypić kawę w takich warunkach to jak znaleźć dychę w czipsach.

#oswiadczeniezdupy ##!$%@? #dziendobry
Pobierz WesleyGibson - I to mi się podoba. Szósta rano i 10 stopni na plusie, a nie jakiś mró...
źródło: comment_gvycCzpsIffMHxvg5ksJGzp3qRjJXUrO.jpg
  • 16
Co oni maja w tych chorych łbach?


@neib1: Ja tam lubię zimę, za śnieg, mróz, specyficzne powietrze, w którym lepiej niże w letnim upale się oddycha... Pierwsze dni wiosny, temperatura 20 stopni, słońce, śpiewające ptaki są super, ale latem jest już dla mnie zdecydowanie za gorąco i się męczę. Latem fajne są jedynie kąpiel w morzu, zimne piwo i chłodne wieczory. I tylko zimą można pojeździć na nartach :) Nie chcę
@neib1: W lecie są tylko dwie fajne rzeczy: letnie wieczory i efektowne burze. Koniec. Reszta to smród, brud, przepoceni ludzie w komunikacji miejskiej, żar lejący się z nieba, alergie, nieznośnie ciepłe noce, susze, pożary, komary, w ogóle robactwo wszelakiej maści i jeszcze nie wiadomo w co się ubrać (we wszystkim za ciepło, trzeba wskoczyć w byle co, byle było przewiewne). Jakbym miał wybierać między siarczyście mroźną zimą a niedorzecznie gorącym latem