Wpis z mikrobloga

Hejka mirki w zwiazku z tym ze premiera gtav niedługo, muszę się przygotować na taką ewentualność, że moja karta graficzna wyzionie ducha..
Zatem mam pytanie: Jaka karta graficzna o najlepszych parametrach do komputera :
Płyta główna : Gigabyte H67MA-USB3-B3
Procesor: Intel Core i5-2500K CPU @ 3.30 gHz
RAM : 8 GB
Oczywiście z ceną nie przesadzajmy uznajmy limit najlepiej 800 zł w ostateczności 1000 zł
Czy spokojnie mogę sobie jeszcze kupić dwie kości ramu, żeby mieć 4x4gb ?
Czy jest jakiś najlepszy okres w którym się kupuje takie rzeczy (sezon czy cuś)?
Dziękuje za pomoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#komputery #pcmasterrace #informatyka
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@escobol: też chciałbym optymalizacji po równo, bo nadal mam 7870 i nie planuję zmieniać, ale w zalecanych się mieszczę, Rockstar podobno pisał że spokojnie wystarczy do FHD na max detalach i 60fps (a przynajmniej tak zrozumiałem) źródło
Skąd pomysł na CF? Za zimno w pokoju czy służył jako koparka Bitcoinów czy innych LTC? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gaboleusz: jeśli nie jara Cię PhysX to 280x całkiem dobry wybór, faktycznie w niektórych grach lepiej wypada 280x, ale ja zaczekałbym do premiery GTA i wtedy zobaczył na których kartach chodzi szybciej. Tylko ten TDP u czerwonych, dobra grzałka :D pobór mocy porównywalny z tego co widzę NV 328W RAD 350W
  • Odpowiedz
@magiczny_orangutan: mialem jeden 280x, drugi udalo sie kupic okazyjnie (bios brick + problem z chlodzeniem + uszkodzony wentyl -> troche kombinacji, active silver, wentyl org od majfrendow i dziala lepiej niz drugi tzn. ma lepsze temp i dziala stabilniej) = i tak powstal piecyk (dodatkowo musialem nawymieniac wentyle w budzie aby jakos utrzymac ich temperature)
  • Odpowiedz