Wpis z mikrobloga

BIG UPDATE
z racji problemów z PC, teraz dopiero skończyłem mapy **detrain oraz deseason , a także deoverpass dostał aktualizacje (grafiki w komentarzach)

zachęcam do opinii, bo wiele jest nazw, większość i tak już ustaliliśmy w grudniu

następną mapą w projekcie jest
de
nuke**

poradnik - mapy znajdziecie tutaj: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=341993704 (zachęcam do dodania do ulubionych oraz like)
także prośba o dodanie tagu #fabrykamalpcsgo do obserwowania (jak przekroczę 100 obserwujących będę mógł dodać tło na mirko)

#fabrykamalpcsgo #csgo #ddmirko
matiusmm - BIG UPDATE
z racji problemów z PC, teraz dopiero skończyłem mapy **detrai...

źródło: comment_nKxKyd0eLQRl8Y2HpnwhJN0voBKtIXBY.jpg

Pobierz
  • 24
@matiusmm: Screen który wrzuciło Valve jest na 99% z nowego nuke. I obstawiam, że ostatnia operacja była przedłużona, bo nuke był po prostu jeszcze nie gotowy + nie było ciekawych map od społeczności do nowej operacji.
A nowej operacji spodziewałbym się pod koniec tego miesiąca, ale kto wie.
@Mayo Pisał do ciebie już Gabe w sprawie operacji? czy cisza? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 0
@SXIII: to poczekam w takim razie z tym nuke, oby był zajebiscie zrobiony i wydali go szybko
Szkoda ze seasona ściągnęli , oby dodali go na stale
W takim razie next to cobblestone który jest dla mnie ciężki ale damy rade
@matiusmm: Czemu na Overpassie angielski connector jest nazwany klatką, a łącznik (connector) jest na konstrukcjach? Spotkałem się raczej z nazwą short używaną wspomnianego łącznika na konstrukcjach. A na shorcie jest mid :D
Aa no i może jakieś wyróżniające się nazwy dla rury tt i rury ct? Choćby rura i kanał, bo jak dwie rury to trochę mylące :D