Wpis z mikrobloga

@Cummykaze: Oj nie chce cie martwic, ale jeszcze troche nad tym posiedzisz ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Zacznijmy od poczatku :
1. odcinasz kawalek drutu
2. w okol wiertla/gwozdzia owijasz aby zwoje byly jak najblizej siebie (dotykaly sie)
3. sciskasz jeszcze troche grzalke
  • Odpowiedz
@MrGreeneye: Taa, niepotrzebnie się za to zabierałem dzisiaj, nie mam nawet odpowiednich narzędzi. Jutro wezmę z roboty co trzeba i zrobię to porządnie. Nie odpalałem nawet tego, bo ledwo komin wcisnąłem i nie chciałem zrobić zwarcia czy coś. xD
  • Odpowiedz
@MrGreeneye: Dobra, zamówione kurierem za pobraniem, bom niecierpliwy. :) W ogóle dzięki serdeczne, że chciało Ci się prowadzić mnie za rączkę. :D

Mgiełka jest genialna, bardzo gęsta i potężna. Smak prawie niewyczuwalny, ale to pewnie moc go zabija i drut słabo wygrzany. Trochę strzela, ale to chyba nie przeszkadza? Podejrzewam, że to przez tą gliceryne 85.
  • Odpowiedz
@Cummykaze: Tak, strzela przez wode, ktorej generalnie w ogole nie powinno byc :P. (te pozostale 15% w glicerynie 85% to woda)
Generalnie z e-dymu osobiscie biore zawsze odbior w punkcie poczta polska (za darmo) i prawie za kazdym razem mam nastepnego dnia, a i wygodniej mi odebrac paczke wracajac niz specjalnie czekac na kuriera :).

Jesli ze smakiem cos jest nie tak poprobuj z mniejszym przeplywem powietrza, moze mnieszja/wieksza moca
  • Odpowiedz
@MrGreeneye: W mojej mieścinie nie przejdzie taki numer, poza tym i tak musiałem płacić przy odbiorze. Próbuję cały czas innych ustawień. Chyba było za mało mocy, paliłem na 15W. Na 32W buja się dosłownie w sekundę i czuć nieco aromatu, ale to nie to. Muszę zrobić coś o mocy 9 lub może nawet mniej.
  • Odpowiedz