Wpis z mikrobloga

@MrGreeneye: Zrobiłem na razie po 10ml. Dałem 1ml aromatu, moc 12, rozcieńczyłem zwykłą gliceryną z apteki 85%. Zobaczymy jak wyjdzie. W ogóle chyba za późno pytam, ale w sumie dałem za zestaw w przeliczeniu jakieś 180zł. Sam silverplay 12$, a widzę że chodzą po 30, nie #!$%@?łem się w jakąś podróbe? :D

Paczki wczoraj wyleciały na Warszawke, tak z doświadczenia - ile to będzie szło, orientujesz się? Nie mogę się
  • Odpowiedz
@Cummykaze: 1. Gliceryna 85% to malo, mowilem o glicerynie 99,5%, no ale zobaczymy moze az takiej tragedii nie bedzie...
2. Tak, ten silverplay to klon, ale przyzwyczaj sie, bo ceny oryginalnych atomizerow to od 30 do nawet kilkuset dolarow. Klony czesto tez sa calkiem dobrej jakosci. Ze swojego zrodla wiem tez, ze ten klon za 12$ jest calkiem niezly. Do tego oryginalnego Silverplaya ciezko jest dostac.
3. W sensie byly
  • Odpowiedz
@MrGreeneye: 3. Dopiero lecą

2015-04-21 22:10 MPC PMIH (KLIA), Item sent to WARSZAWA WER


1. Wiem, że mówiłeś o 99,5, ale nie mogłem nigdzie takiej dostać na miejscu. Czytałem po necie na kilku źródłach i wychodzi na to, że ta 85 jest w porządku.

2. Jak ogarnę temat, chyba kupię jeszcze jakiś inny co by mieć zapas/inny smak przy sobie. Zawsze miałem atomizery o pojemności 2ml, tu jest 4ml, więc
  • Odpowiedz
@Cummykaze: No to powiedzialbym, ze mniej wiecej tydzien, ale moze byc troszke dluzej.

2. Tak, na pewno bedzi szybciej ubywalo :P. Ale koszty i tak sa male jak samemu mieszasz, wiec wiekszej roznicy jesli chodzi o portfel nie ma.
  • Odpowiedz
@MrGreeneye: Na szczęście cebula we mnie słaba. :) W ogóle jestem zdania, że kupić najtaniej czy najdrożej nie sztuka, zawsze szukam optimum. Nie rozumiem ludzi, którzy kupują cokolwiek bez wcześniejszego rozeznania.

No to nic, mam nadzieję, że do końca miesiąca zapuka listonosz do mych drzwi i majówka będzie pachniała gumą balonową i malinami, bez bobra. :D
  • Odpowiedz