Wpis z mikrobloga

Byłem wczoraj świadkiem jak jakiś #niebieskipasek próbował ratować swojego kumpla, który n------y zaczął się lizać w klubie z grubą loszką. Najpierw go szturchał - bez reakcji, później krzyczał mu coś do ucha - bez reakcji, następnie zaczął go za to ucho ciągnąć aż go odciągnął.

Brawo. Bracia, bądźmy solidarni. Jeśli widzisz n--------o kumpla w takiej sytuacji, nie bądź obojętny - pomóż bratu. Być może nigdy nie usłyszysz "dziękuję", ale pamiętaj - karma wraca. Dziś Ty pomogłeś komuś, jutro ktoś pomoże Tobie. Z fartem.

#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #krakow #heheszki #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
keyah - Byłem wczoraj świadkiem jak jakiś #niebieskipasek próbował ratować swojego ku...

źródło: comment_BXH1CM1mmRafg7IO2pJB8pDpvoiuPY3i.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@keyah: nie wiem o chodzi, nie wiem po co to piszesz tutaj, nie wiem czy wiesz, że inni też nie wiedzą, albo mają w------e... nie wiem czemu cię zaplusowaŁEm.... nie wiem czemu nie śpie, nie wiem jeszcze wiele rzeczy... ale wiem, że zen, k---a zen.
  • Odpowiedz
@keyah: Brawo dla gościa, uratował kolegę, tak powinno być, ale by gość miał przesrane, gdyby doszło potem do seksów i za jakiś czas gruba by go odnalazła i powitała słowami : będziesz ojcem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Eoghan: Oesu

Brachol nigdy nie wystawi swojego skrzydłowego

położyli lewą dłoń na Kodeksie Bracholi


rakłem niemiłosiernie ( ͡° ʖ̯ ͡°) kto w ogóle podjął się to przetłumaczyć i przede wszystkim - po co?
  • Odpowiedz