Wpis z mikrobloga

Mireczki, powiedzcie, czy do 400zł da się kupić jakiś dobry damski rower górski? Lepiej nowy, czy używany lepszej firmy? A może polecicie jakiś konkretny model?
#rower #allegro
  • 23
  • Odpowiedz
@Z0nk0: Jak dla żony, to może być. A jeśli zależy Ci na wybrance, to bym sobie darował albo dopisał jeszcze jedynkę przed tą kwotą i wtedy się zastanawiał. No chyba, że ma to być rower na wypad po bułki do sklepu naprzeciwko raz w tygodniu.
  • Odpowiedz
@Z0nk0: Nie kupisz roweru za 400 złotych. Dopisz na końcu jeszcze jedno zero i pomnóż całość razy dziesięć. Do tego co najmniej 400 na lampki i koniecznie licznik za 2 tyiące, ale taki z GPS i Endomondo Pro, które będzie automatycznie wrzucać wpisy na fejsbuczka. To tego byty SPD bo jak bez takich butów do lasu jechać.

Na niedzielne wyjazdy wystarczy nawet zwykły rower z deka. Ma dwa kola i
  • Odpowiedz
@Mister_Handy: nowy rower za 400 złotych rozleci się po kilkunastu niedzielnych wycieczkach. Sensowne rowery takie jak np. popularny tutaj Lazaro Integral to koszt ponad 1000zł. Twój prześmiewczy post jest kompletnie nietrafiony.
  • Odpowiedz
@sebek1987: Nigdy f rzyciu nie jescilem na doprym roferze!!111 Bo autor który napisał że potrzebuje czegoś na krótkie wycieczki do lasu potrzebuje akurat mocnego sprzętu... Moja siostra ma rower gorszy niż tutaj podane i tak zawstydza swoimi wynikami 99% osób z rafy rowerowy równik.
  • Odpowiedz
@Mister_Handy: Jestes śmieszny #!$%@?. Gdybym ja chciał na wycieczki do lasu rower to tez bym chciał żeby on działał #!$%@? lat skoro używam go czasem w niedziele a nie po dwóch miesiącach do serwisu. No ale ja kupiłem sobie rower według swojego uznania a nie według takich laików jak Ty.
  • Odpowiedz
@Mister_Handy: Przykład: koleżanka kupiła rower z deka na dojazdy do pracy +-20km tygodniowo. #!$%@? jest ostro po jakimś pół roku używania. Ja w tym samym czasie swojej żonce kupiłem Gazelle używana w tej samej cenie co tamta nowy. Jedyne co robię to czasem pompuje koła a moja żonka jeździ więcej niz 20km tygodniowo. Wiec nie nie opłaca sie kupić lepszego roweru.
  • Odpowiedz