Wpis z mikrobloga

##!$%@? Przeglądam sobie na Allegro gadżety motoryzacyjne i #!$%@? własnym oczom nie wierzę, co najczęściej się sprzedaje. Przykład tutaj: http://allegro.pl/pokaz-cycki-dam-ci-ciastko-naklejka-15cm-smycz-i5059582423.html

Naklejka "POKAŻ CYCKI DAM CI CIASTKO" No ja #!$%@? XDDD Czaicie to? 26 sebixów kupiło naklejki na swoje golfy XDD

Wzięli też dla znajomych, bo niektórzy to brali hurtowo XDD

#!$%@?, 39 kolejnych golfów dostało naklejkę. Co za #podludzie

Skąd to się wzięło w ogóle? Co w tym fajnego mieć #!$%@?ą naklejkę na samochodzie? To przecież żenada XDD Ja bym się wstydził #!$%@?ć na miasto z taką naklejką o.X #bekazpodludzi ##!$%@?
k.....o - ##!$%@? Przeglądam sobie na Allegro gadżety motoryzacyjne i #!$%@? własnym ...

źródło: comment_ipFlXJlfIJjwGR0l28gjRPtieUFuUpQz.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@kacperinjo: bo zwykła naklejka to tylko +1 wśród znajomych sebixów, a takie durne hasła to co najmniej +5 ;)

Serio, zasłyszane od osiedlowych sebixów rozmawiających ile ich hondy "zużywają" oleju silnikowego na 100km.
  • Odpowiedz
@kacperinjo: Ja na takie nalepki reaguje panicznym płaczem, konwulsjami, fontanną wymiocin oraz krwawieniem z odbytu...

Jak na moje oko przyklejanie sobie takich naklejek równa się z niedorozwojem umysłowym. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@kacperinjo: ja na to patrze w ten sposob, ze po pierwsze kazdy nakleja sobie na swoj samochod co chce. A po drugie, popatrz jak ktos robi na tym dobry biznes. I to jest dobre podejscie. Z wiochy i zazenowania krecic kase. Jak dla mnie bomba:)
  • Odpowiedz