Wpis z mikrobloga

Borze, jak kisnę.

Ukraiński banderowiec, opętany antykorwinową frustracją, po ciężkich miesiącach śledztwa godnego ukraińskiego FSB odkrył SPISEK. MANIPULACJA WYPOKIEM. I oto ja, cały na biało - rzekomo manipulowałem - w grupie kilkunastu swoich znajomych :D

No więc, rzućmy okiem. W regulaminie supertajnej grupy stoi rzekomo, że "kto wykopie, ten klika lajk."

Rzućmy okiem na moje 3 wpisy:
- wykop z South Parkiem, 0 lajków, 550 wykopów
- wykop z zaoraniem dziennikarki, jeden lajk, 2500 wykopów
- apel o niespamowanie wykopu Korwinem, 0 lajków.

Wykopki znowu się dały zmanipulować nie patrząc co wykopują. Podziwiam tą waszą wiarę, że JKMa nikt nie lubi i trzeba do wykopywania go jakichś dzikich zastępów multikont.

#bekazlewactwa #bekazpodludzi #neuropa #4konserwy #kucleaks #afera #4kuce
  • 105
  • Odpowiedz
ja tam przypominam że moja spamlista na ponad 50os jest legalna a wykopywanie w jakiś 5-6os tajnych kuc grupach już nie xd
  • Odpowiedz
@LooZ: przecież wiadomo, że chodziło wam o to, żeby rozruszać to znalezisko, bo później idzie już łatwiej, efekt kuli śnieznej i te sprawy. To dlatego Velati wymyślił te 24 godziny na wykopanie, albo wypad z grupy.
@RPG-7: ale, że Ciebie nie było na tych screenach, no popatrz pan...
  • Odpowiedz
To dlatego Velati wymyślił te 24 godziny na wykopanie, albo wypad z grupy.


@Kamill: No raczej. 5 wykopów to już kula śniegowa się turlo i zaraz jest 2k płomień a potem hity po godzinie. elo
  • Odpowiedz
No stary, to w te 5/6 osób nakręciliśmy TAAAK bardzo, że normalnie szaleństwo :D Beka.


@LooZ: Przecież są screeny z ilością członków(( ͡° ͜ʖ ͡°)) tej grupy. I nie było to tylko 6 osób. :)
  • Odpowiedz
@LooZ: Tym bardziej że są skuteczniejsze metody pozwalające łatwo zaspamować wykop dowolnymi treściami ale może was przeceniam i faktycznie założyliście taką śmieszną grupę na fejsbuniu xD
  • Odpowiedz