Wpis z mikrobloga

#bukmacherka #wyscigikonne #mudkipztypujekonie

Trixie na jutro w załączeniu. Nie wiem, czy dam jeszcze jakieś kupony jutro, bo chcę zabawić się w placepota :)

Placepot na tor Taunton (będzie to można obstawić najwcześniej jutro około godz. 8:00):
2:30 – 3 (Flanagans Field)
3:05 – 8 (Echo Foxtrot)
3:40 – 1, 2, 3, 4 (wszystkie konie)
4:15 – 1 (Stephen Hero)
4:50 – 4 (Vesperal Dream)
5:25 – 2 (Chance Encounter)
Minimalnie 4 x 0,3 funta, czyli 1,2 funta, czyli 6,6 zł.
Obstawiałem sobie ostatnio placepoty na sucho i wychodziło zadowalająco (4-6 trafień na 6), więc spróbuję szczęścia nie na sucho. Wszystkie konie muszą zająć płatne miejsca (dwa albo trzy pierwsze – zależy od liczby koni startujących w wyścigu), żeby kupon był wygrany. Żaden koń nie musi wygrać wyścigu.

Wołam @klatamistrz, @ReniferQ, @8_in, @zly_wieczor, @Metrack, @hirszu, @twisteros, @Reinmar5, @Kubunia13, @maku2291, @krycek2, @atakzsutuwrojemdzikichkleszczy, @Turambetto, @TomdeX.

Kogoś jeszcze wołać? Kogoś nie wołać?
mudkipz - #bukmacherka #wyscigikonne #mudkipztypujekonie

Trixie na jutro w załącze...

źródło: comment_4YLi4q2r5GQeD10FUGAeYlpAZswXVfGN.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Turambetto:
@atakzsutuwrojemdzikichkleszczy:
Zamykanie zakładu oznacza jego rozliczenie przed końcem (nie anulowanie!). Zabiera się częściową wygraną i przestaje grać. Jeśli jest napisane np. "zamknij zakład 55 zł" to oznacza to tyle, że na konto dostaniemy 55 zł, a zakład uznawany jest za rozliczony (nie uczestniczymy w dalszej grze).

Ja czasami zamykam, ale rzadko. Wolę liczyć na szczęście, że może wszystko wejdzie.
Bet365 od niedawna umożliwia nawet częściowe zamykanie zakładu - zabieramy
  • Odpowiedz
@mudkipz: Właśnie o to mi chodziło, dzięki za odpowiedź :)
Co do placepotów, byłbyś w stanie jakoś pobieżnie to wytłumaczyć? Przeczytałem, że to teoretycznie zakład na faworyta (czyli konia z najniższym kursem), ale trochę mi się to nie zgadza w porównaniu do koni które Ty obstawiłeś.
  • Odpowiedz
Wyniki trixie:
Hargam – 6 z 10 (co oczywiście wydaje się dziwnie, bo miał kurs 1,72, no ale to są wyścigi konne, haha)
Silviniaco Conti – 1 z 7 z kursem 3.50
Taglietelle – 1 z 21 z kursem 9,00 (pięknie pobiegł i na szczęście wygrał, ale mało brakowało, bo cała pierwsza czwórka skończyła bardzo blisko siebie)
Wygrana około 30 zł (u mnie 31,50 zł) za postawione 4 zł.

A w tym
mudkipz - Wyniki trixie:
Hargam – 6 z 10 (co oczywiście wydaje się dziwnie, bo miał ...

źródło: comment_9NHmaYirl46iX8DThghmswzlkEU7Jz6C.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz