Wpis z mikrobloga

Rozciągasz po bieganiu? Czy masz wrażenie jakby było ciepłe? :) Pierwsze co, to warto będzie z 20 minut domowego krio, czyli mrożonka, albo kriożel (wersja burżua). Możesz nawet powtarzać co 2-3h.
@duskhorizon: Kupiłem w decathlonie taką do 50 zł i gówno dawała, zsuwała się tylko. Pewnie jakieś ortopedyczne droższe mogą coś zdziałać.

z góry jakby ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Jak dla mnie nie bezpośrednio staw tylko ścięgno. Miałem kiedyś taki wkład żelowy co gotowało się we wrzątku :)
@Luka_Wars: @duskhorizon: Jak dla mnie rzecz czesta, czyli staw rzepkowo-udowy, dlatego wlasnie pytalem czy cieple. Jezeli jeszcze boli przy siedzeniu to na 80 procent to. Recepta na szybko to schladzac, snarowac nlpz i nie przeciazac (chociaz ja z tym biegam :P).
Mirki czy taka opaska uciskowa na kolano daje jakiś efekt i jaki?

Zawsze po bieganiu mnie pobolewa prawe kolano, nie jest to jakiś duży ból, ale dyskomfort jest, pomogła by taka opaska?


@duskhorizon: ja biegam w komplecie opasek na kolano. Dawno temu jedno kolano rozwaliłem na treningu sztuk walki do tego stopnia, że miałem robioną artroskopię i składali toto do kupy. W codziennym życiu nie przeszkadza, ale jak zaczynałem jakiś poważniejszy