Wpis z mikrobloga

Strasznie tępi ludzie grają w #gtav Nie potrafią zrozumieć prostych poleceń w swoim języku. Czasami zdarzają się wyjątki, ale większość graczy ma problemy z myśleniem. Ponad godzinę męczyłem się z jednym debilem, który nie rozumiał jak się do niego pisze po angielsku. Dodam, że to był mieszkaniec USA. Najgorsze jest, że Polacy nie rozumieją w ojczystym języku. To jest niepojęte. Generalnie pojęcie taktyki jest obce dla większości w tej grze. Po co się skradać i przejść misję za pierwszym razem jak można iść środkiem i #!$%@?ć z RPG. Generalnie napady są bardzo fajne tylko, trzeba mieć ogarniętych ludzi. Niestety takich ludzi jest mało.
#gorzkiezale
  • 8
@Reality: Mam ziomków do napadów tylko problem jest taki, że trudno jest się zgadać i muszę posiłkować się randomami. Od dzisiaj jednak przestanę grać z randomami, bo to przechodzi ludzie pojęcie.
@Krono:
Debile są wszędzie. Na szczęście grając na PC mam styczność z o wiele bardziej dojrzałymi graczami niż na konsoli ( gram czasem w GTAO na X360 ). Prawda jest taka, że na konsolach dominuje bieda umysłowa. Grając w takiego CSGO na wyższej randze można spotkać na prawdę ogarnietych ludzi.
@PISILAB: Na konsoli też spotykam ogarniętych ludzi. Platforma nie ma nic do tego. Jak kiedyś grałem na PC to też spotykałem wielu debili. Problem z napadami w GTA V jest taki, że trzeba być zgranym. Każdy ma jakąś rolę i jak ktoś coś źle zrobi to trzeba zaczynać od nowa. Gra jest silnie oparta na współpracy i tu jest problem.