Wpis z mikrobloga

@Ruffles: no dobra a takie lepsze skad brac? jakos kombinując z wymianami da sie dosjsc od slabszyc do lepszych czy raczej ciezko trafic na takiego matoła jak ja? ;D

my rules:
1. nie potzrebuje jakis efektownych wygaldow wiec moge grac podstawowymi broniami bez skinow
2 nie chce wydawac kasy na ta gre
@pieczywowewiadrze: co do obstawiania polecam strone http://csgolounge.com/ logujesz sie danymi przez steama i tam masz mecze ktore mozna obstawic wybierajac jakis i wybierajac pozniej itemy czyli te skiny którymi chcesz obstawic pokaże Ci o ile wybrałeś na kogo chcesz postawić ewentualna wygrana o ile Ci sie trafnie uda obstawić.
wazna sprawa obstawiać możesz skinami które masz co najmniej 7 dni = tyg czasu w swoim ekwipunku.

co do broni to temat
@KunioKun: to jeszce pytanko, gdzie moge zobaczyc wszytskie dostepne bronie (bo te co mam to wiem ze w ekwipunku: mam jakies 4 niestandardowe)
jak moge zrobic screena? gdzie sie wybiera tryby gry? bop ja biere graj i mnie do znajdz i znicszcza prawie zawsze laczy :D
@pieczywowewiadrze: Co do eq= ekwipunku to klikasz w taka zakladke ekwipunek i masz tam cos jak wyposażenie chyba. klikajac na niego posegreguje Ci bronie na kategorie. pistolety ciezkie pmy itp... dodatkowo jak klikniesz na tym "kółku" w daną broń wyskoczy Ci czy mozesz wymienic jej rodzaj lub wybrać sobie skin.