Wpis z mikrobloga

ty, ale to serio, mój mi mówi, żebym schudła, ale jak obiad robi, to mi ładuje większą porcję niż sobie i jeszcze dokładkę wciska


@wykopnieta: bo faceci tak maja, ze jak kochaja swoje kobiety, to chca im dac z siebie bardzo duzo, czasami za duzo :) To urocze, ale dla kobiet, ktore nie maja kontroli jest zgubne. Czesto slysze od facetow, ze jestem najmniej jedzaca kobieta, jaka kiedykolwiek poznali. Tylko, ze
A kto mówi o makijażu? Podstawy dbania o siebie, czyli trzymanie jakiej takiej kondycji, nie tycie, bo grubi ludzie są obleśni.


@Francisco_dAnconia: gadasz jakby cialo kobiety bylo przedmiotem, ktore na rozkaz Pana wielkiego powinno zmieniac sie wedlug jego zyczen. Proponuje stworzyc pilota i program, ktroy w zaleznosci od potrzeb faceta bedzie kobiece ksztalty zmienial. Dodatkowe opcje sa tez wskazane. Jak napisalam, to powinno isc w obie strony i wielu facectow jest
@Middle-Earth: Spokojnie, nie denerwuj się (:
Przecież nie piszę o zmienianiu się na rozkaz, tylko o zwykłym dbaniu o siebie.
Oczywiście, że to dotyczy w takim samym stopniu facetów.
Co do bycia w związku, to największym problemem jednej i drugiej strony jest to, że zwykle ludzi chcą być ładni dla innych, nie dla siebie, a po jakimś czasie zaczynają mieć w dupie to, jak są postrzegani.