Wpis z mikrobloga

@animuss: zero korzysci, zwierze to jest glupie jak but, jak nie wykastrujesz to bedzie cie chcialo wydymac przez 99% czasu, po kastracji nadal jest glupie I sztuczki zadnej toto nie nauczysz, bo typowa ofiara ma zrec na potege I sie masowo rozmnazac :D. Polecam szczura, szczur jest #!$%@? krolem lasu, czy jak to tam lecialo.
  • Odpowiedz
@drazekorsarz: Nie mam swoich filmików, bo ucząc go sztuczek nie jestem w stanie tego nagrać.
Pierwsze zdanie ma się tak, że na wolności nie tylko są "ofiarą", ale nie dożywają często nawet 1 roku- również przez choroby.
Pewnie nigdy nie miałeś królika?
  • Odpowiedz
@pink_square: no ty już wymieklas na udowodnieniu mi ze toto ma jakies większe zdolności poza prokreacja, #!$%@? i defekacja xD. To ze ja nie mam krolikow, nie oznacza ze ktoś z mojego bardzo bliskiego otoczenia ich nie ma, mam możliwość wypytania o te zwierzęta, z rozmowa z wlascicielka wywnioskować można ze sa baaardzo nudne i malointeligietne ;], ale czego się spodziewać od zwierzęcia które jest tylko ofiara na wolności :). Gdyby
  • Odpowiedz
@drazekorsarz: Ja i wszyscy znajomi mi posiadacze królików odnoszą zupełnie inne wrażenie :) Jak dla mnie są bardzo mądre i wcale nie nudne, no ale żeby o tym wiedzieć, trzeba się jeszcze nimi odpowiednio zajmować.
  • Odpowiedz