Wpis z mikrobloga

Każde święta to wysyp groźnych ateistów na te burzliwe czasy xD przekrzykują się kto jest większym ateuszem i czego to on nie zrobił w te święta

hehe mati mnie dziś stara wysłała święcic jajca to stałem pod kościołem xD


to ja lepszy bo ja pojechałem na hamby do maka


wy to lescze jesteście ja byłem ale zasłoniłem koszyczek przed wodą święconą jak ksiądz skraplał Jezuska jak walczyć z systemem to po całości xD


ja to się z babką jajkiem nie podzieliłem niech ginie ta stara katolica jeszcze mi frajerka stuwe odpaliła xDxD


jeszcze stary się modlić kazał to się schowałem w pokoju i pusciłem megadeth metalike arke satana oraz children of bodom i zacząłem oglądać hińskie bajki na pełnom #!$%@? aż cały pion słyszał xD


Co roku na wykopie i w polskich domach heheateusze walczą z systemem i Kościołem poprzez nie jedzenie jajka i wojny z dziadkami i rodzicami xD

#abercontent
  • 31
@Aberworthy: Łap plusa - idealnie to podsumowałeś. Jak wyśmiewa jeden z drugim katolików i ich tradycję, to nie daj Boże się odezwij, bo zaraz dostaniesz wiązankę o bezmózgim katolu, ale jak ty człowieku skrytykujesz, albo broń Panie Jezu wyśmiejesz ateistę/niewierzącego, to zaraz hurrrr narzucajo swoje bajki durrrr katole #!$%@?.
Ehhh, wy pożal sie Boże obrońcy wolności umysłu; hipokryci...
Bo nie można żyć ze sobą w zgodzie, mając w nosie czy wierzę