Wpis z mikrobloga

Ten weekend zapisze się u mnie w pamięci jako definicja beztroskiego życia. #wygryw #firma #emigracja

Ogarnąłem wszelkie zaległości rachunkowo-finansowe od 2013r i wszystko uregulowałem aż do kwietnia 2016. Poza skromnym czynszem nie mam już żadnych płatności w tym roku.

Czwartek i piątek od rana spędziłem szlifując techniki jazdy motocyklem z instruktorem, przy okazji kilka godzin poświęcając na zapoznanie się z najnowszymi modelami yamahy i suzuki i nie tylko.

Zaczęty na początku roku projekt #homestudio do dłubania w muzyce elektronicznej w wolnych chwilach jest już sfinansowany w 90% chociaż zakładałem ukończenie w grudniu (zostały tylko meble i adaptacja akustyczna)

Program "rodzina na swoim" startujący od września organizuje już teraz - z braku innych obowiązków.


Ostatnie dwa dni wolnego mogę spędzić tylko w jeden sposób - nabijając expa na syntezatorze ( ͡° ͜ʖ ͡°) i popijając piwo.

S.....Q - Ten weekend zapisze się u mnie w pamięci jako definicja beztroskiego życia....

źródło: comment_XxXQ9v5qBSkcA6LHvy1o6Uyqe7TTH8Va.jpg

Pobierz
  • 83
@FabulousFabio: Na razie jeszcze nic, ucze się dawa w wolnych chwilach. 10 lat działałem na fl studio (od wersji 3) i teraz musze zmienić nawyki i opanować prace na logicu w takim samym stopniu co fl a jak nie to poszukac innego dawa ew. Wrócić do fl.

Nie umiem pracować przy dźwięku jak nie obsługuje dawa intuicyjnie, bo zamiast skupiać się na pracy - skupiam sie na obsłudze softu.

Mam zamiar
@FabulousFabio: Próbowałem z abletonem, cubase - nie podeszły mi ale to było 10 lat temu, jak mi logic nie będzie podchodził to spróbuje duetu ableton+push
Chce maksymalnie ograniczyć udział komputera w aranżacji.