Wpis z mikrobloga

@WyjadaczWisienek: no tak raczej w sumie myslalem o tym ze mi kradna 5zł co miesiąc. Wiem tez ze od niedawna t-mobile tez juz nie jest bezpłatny. No i został ostatni rodzynek smartbank. Ale... czy w tym t-mobie naprawde jest 3% do 5 tysięcy (pod warunkiem ze musisz dostawac przelewy od pracodawcy na to konto) ??? Bo ja jestem zielony w tym temacie ale 3% z 5 koła to jest 150zł... i
@piwniczny_mirek: Rozumiem, że mówisz o tym:
"Oprocentowanie 3% dotyczy kwot do 5 000 zł i obowiązuje w miesiącu następującym po miesiącu, w którym na rachunku zaksięgowano wpływ z tytułu wynagrodzenia dokonany przez pracodawcę, bądź wpływ z tytułu stypendium dokonany prez uczelnię wyższą, bądź wpływ z tytułu renty lub emerytury dokonany przez ZUS. W przypadku braku wpływów oraz dla środków przekraczających kwotę 5 000 zł, oprocentowanie wynosi 0,00%."

Czy wymagane jest przelewanie
@WyjadaczWisienek: dobra zakladam w tym smart banku. Troche naiwny bylem ze pomyslalem przez chwile o 3,0% na miesiąc ;););) Z tym mbankiem to słyszałem ale chromole ich i tak. Ale mysle ze konta poki co nie skasuje tylko karte zastrzegę. Wtedy chyba nic mi nie będą pobierać?Bo gdybym zastrzegł kartę w tym miesiącu to mi ukradną te 5zł jak nie wydam ilus tam zł przez miesiąc?