Wpis z mikrobloga

Wesołego jajeczka Miraski,
Mam pytanko,jaki najlepszy smartfon z #aliexpress #smartfon #januszebiznesu
Najlepiej powyżej 5 cali bo lubię oglądać filmy ( ͡° ͜ʖ ͡°) dobry procek i grafa bo lubię pograć w jakieś gierki.
Cena myślę max.700zł.Coś sprawdzonego najlepiej.Aha,aparat też najlepiej jakiś dobry(chociaż u nich to standard często)
Aktualnie posiadam DELL Streak 5 i już mi się znudził.
Polecajcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 27
  • Odpowiedz
@wysuszony: Sam napisał że budżet max 700 zł więc się ogarnij bo za tyle nie kupi 6 plusa który to właśnie miał problemy z wyginaniem, chyba że miała być to zwykła nie uprzejmość a nie powód do nie kupowania iphona, ale wtedy to raczej wy macie z sobą problemy.
  • Odpowiedz
@wysuszony: Chce telefon za 700 to automatycznie wiadomo że 6+ nie kupi, więc na wyginający się model nie trafi. A sam iphone to dobra propozycja jeżeli chodzi o gry, bo to kawał fajnie działającego sprzętu z dobrym aparatem i gdyby się do iOSa przekonał to naprawdę warto.
  • Odpowiedz
  • 0
@tomash99: miałem Della 2 lata temu, ale po 4 wymianie wyświetlacza sprzedałem go.
Od Siebie polecę xiaomi note LTE. Nie odczuwam jego wielkości tak jak kiedyś było z dellem
  • Odpowiedz
@kendi: Ja osobiście powiem że w rodzinie mam 2 delle ( streak 5 ) no i raz mojemu tacie spadł - oczywiście się potrzaskał digitizer to wysłał na wymianę,wszystko śmiga.Ostatnio zepsuło mu się gniazdo USB bo te piny po prostu wyleciały i nie ładowało.Czekam na nową płytę główną z ebaya bo w Polszy za używkę śpiewali tyle co za nówkę 100% sprawną,przetestowaną i oblokowaną w Hong Kongu.Dobre są te telefony,ale
  • Odpowiedz
  • 0
@tomash99: wysłał na gwarancję? Ja kupowałem części tylko ns eBay, z reguły były to digi za ponad 100$, zacny telefon, dlatego inwestowalem
  • Odpowiedz