Wpis z mikrobloga

@stresS: Tak na serio jest wiele kombinacji rozegrania początkowych rund. Z kolei brak komunikacji na niskich rangach, w silver zwlaszcza, często kończy się bajzlem
@Cwelohik: To prawda, ma to sens, ale na mm różnie bywa i raczej lepiej jest grać wspólne eco/fulla
@stresS: Jeżeli był plant to owszem, ale jeżeli nie, to zabraknie pieniędzy na zagranie dobrego fulla. Inna sprawa, że czasem warto zaryzykować i zagrać, zaskoczyć przeciwnika, mimo to w 90% przypadków przegrana pistoletówka bez planta = gramy kevlar + pistol
@diarrhoea: nie bo 2ruskie zginęły 5sekund po wejściu na banana, zasada jest prosta, słucha się tego kto gra lepiej, a dwa randomy nie miały żadnej karty przetargowej. Po pierwsze zamykali tabele, po drugie byli niereformowalni, po trzecie wygrała demokracja. Kiedy mnie dolosowuje do premade, to zawsze respektuje kogoś, kto próbuje prowadzić drużynę. Chcesz dobrze dla teamu, to rusek woli cie olać. Grałem już z różnymi dziwnymi ludźmi w tym z naszymi
@stresS: Jak grasz z ruskami, zapomnij o info, spokojnej grze i współpracy. Natomiast zamiast łapać jakiegoś rage'a, najlepiej jest zagrać wtedy razem z nimi. To była pierwsza pistoletówka, czy druga?
@diarrhoea: to już nie istotne, jestem debilem bo zgodziłem się na grę w 3. Wcześniej graliśmy w 5 i miałem 12 wygranych z rzędu... Teraz przegraliśmy w tak frajerski sposób, że nie mogę się opanować, mogliśmy to ugrać nawet w 3, ale cóż, tak gra nie na moje nerwy.
@diarrhoea: zamykali cały mecz ;] co raczej nie powinno Cie dziwić.
@co_on_bredzi: mam GN4 i właśnie #!$%@?łem promołta do ak (72winy), nie musze ci nic udowadniać, robie sobie przerwę od tej #!$%@? gry, w 1.6 nie było #!$%@? rankedów i człowiek się dużo lepiej bawił na gb/esl czy nawet zwykłych mixach z irca.