Wpis z mikrobloga

Mirko jest przereklamowane. Kiedyś tu było całkiem fajnie, a społeczność powodowała, że warto było poświęcić pół godziny dziennie na przejrzenie gorących. Do tego ciekawe wydarzenia, czasem dyskusje na poziomie między ekspertami a nie "ekspertami". Grono się całkiem polubiło, choć nigdy nie brakowało idiotów. Mirko było lubiane przez większość. Mi się zdaje, że w pewnym momencie zaczęli przychodzić tu ludzie, którzy chcieli się przypodobać i robią wszystko w tym celu a większość się boi napisać, że mirko dzisiaj jest #!$%@?.

#!$%@? się dla plusów, obrażanie Papieża (serio), masa prawdziwych, nie takich udawanych #!$%@?, żałosne memy, rozdajo etc.

Wczoraj żeście pokazali #!$%@? mózgowe.

Połowa, jak nie większość tutaj, zachowuje się tak samo jak firmy, które są tu obecne. Najpierw tydzień studiowania "hehe, ale śmiesznego slangu" a potem pisanie wszystkiego pod publikę. No bo #!$%@? się za plusy za pomocą robienia sobie zdjęć to jedno, ale pisanie wszystkiego i zawsze pod publikę to podobny idiotyzm.

Generalnie to #!$%@?łbym ten stan rzeczy, ale szkoda tych kilkudziesięciu (może stu) fajnych ludzi, którzy zbudowali tu kiedyś atmosferę, którzy potrafili napisać coś ciekawego i którzy są w jakiś sposób wartościowi.

Król jest nagi. Mirko jest do dupy, słabe, i #!$%@? dzieciarnią od góry do dołu. Przyszedł ten czas kiedy każde wartościowe miejsce w necie zamienia się w gówno.

A jesteście co niektórzy tak #!$%@?, że boicie się nawet słowa złego napisać o mirko, no bo "mirko to ty szanuj". Jesteście (również co niektórzy) tak #!$%@?, że boicie się wyrazić zdanie o stronce, co to ją zabiliście, mimo że kiedyś to się serio dobrze czytało.

A właśnie taka lemijada ws. Papieża spowodowała, że kara znaleźli mega słaby punkt społeczeństwa i zaczęli to trolować. Mirko to dno i pięć metrów mułu.


#gorzkiezale
  • 42
@Banaszek:
@Blaskun: Dokładnie, plusy to rak. Skoro każdy się zgodzi z tym, że większość ludzi to debile na tyle nieświadomi swojej głupoty, że nie warto im tego tłumaczyć, to dlaczego te treści, które spodobały się największej ilośći osobom są wyróżniane?
@Banaszek: Odpowiem Ci jako świeżak na Mirko. Może to kwestia tego, że to coś nowego dla mnie ale znajduje tu ciekawe rozmowy. Wprawdzie szybko nauczyłem się że tutaj, że merytoryka nie jest najlepiej widzianym sposobem dialogu ale uważam że dla chcącego nie ma rzeczy niemożliwych. Wprawdzie królują tu argumenty ad personam (najlepiej młotem w oczy), ale nadal można przeczytać coś ciekawego.
@Banaszek: BRAWO BRAWO BRAWO @Banaszek, zgadzam sie w pelni.
Gdy odkrylem mikrobloga- dopiero po wielu wizytach na głównej- moja pierwsza myśl to wow, zupelnie cos innego, elita wrecz. Dzisiaj coraz czesciej po przejrzeniu goracych mam taki mega niesmak i zażenowanie na prezentowany tu poziom ze czem predzej uciekam na obserwowane przeze mnie tagi bo nie potrafie ogarnąć poziomu glupoty ktory sie tu przelewa. Zastanawiam sie skad to sie bierze, to
@Banaszek: Od kiedy to mirko było wartościowym miejscem?
Ten śmieszny blogasek zawsze był zbieraniną gimbazy. I niczym więcej. Przyczynił się tylko bardziej do upadku tego kiedyś bardzo fajnego serwisu.
Teraz wykop to tylko tuba polityczna i miejsce spotkań gimbów. Nic więcej.
@Banaszek: skalę #!$%@? mirko ukazuje że wpis ma 250 plusów gdzie byle nogi jakiejś #!$%@? albo rozdajo z kodem za 2 złote ma ponad 1500 a nawet ponad 2000...
@Banaszek: ja ci powiem co psuje mirko:

1. za dużo narzekania i niespełnionych oczekiwań.
2. ciągłe wojny z gównianych powodów, w których ludzie tak naprawdę nie udowadniają nic więcej poza tym kto jest większym debilem.
3. podejście do niektórych poważnych tematów na poziomie mentalności wyniesionym z początkowej fazy gimnazjum.
@blubi_su: Odkąd są plusy i gorące znacznie wzrosła ilość żebrzących o plusy i atencyjnych #!$%@?. Nie twierdzę, że przedtem debilów tu nie było, ale teraz są eksponowani i nagradzani, a Białkowowi hajs się zgadza.
@march: Nie nie, odkąd jest mikroblog. Wtedy wykop zaczął się staczać po równi pochyłej. To gówno zniszczyło zajebist serwis. Tak samo jak fala korwinistów i mulitikonta nabijające wejścia na swoje portaliki.
@Banaszek:
Widzę że nie obserwujesz żadnych użytkowników, pewnie też nie obserwujesz żadnych tagów to się nie dziw, że gówno Ci się wylewa na mirko. Tak mógłbyś wykorzystać zakładkę 'Mój wykop' i miałbyś to co chcesz. No i czarnolistowanie polecam