Wpis z mikrobloga

@dr_zajac: Skycasha wiele lat zakładałem w czasach przedandroidowych na nieistniejące już konto mailowe i nie mam jak teraz się zalogować, bo hasła też oczywiście nie pamiętam ;( Miałem nadzieję na jakąś inną opcję jeszcze. Dzięki tak czy inaczej.
@ncpnc: jeśli dobrze pamiętam, to teraz SkyCasha zakłada się na numer telefonu. Spróbuj może jednak się zarejestrować ;-)
Ew. zawsze można użyć innego maila.
@ncpnc: @dr_zajac: Tylko Skycash niestety. Minus - przy kontroli biletu też musisz mieć dostęp do neta.
Nie rozumiem, czemu moBILET nie może się dogadać z SKM.

Ale można też w każdym pociągu kupić (na czele pociągu). Czasem marudzą, że przecież mogłeś kupić przed wsiadaniem i chcą naliczyć opłatę dodatkową, ale wystarczy powiedzieć, że automat był nieczynny (zepsuty). Niestety nie działa na stacjach, gdzie są kasy SKM - a kilka takich
@kraluk: To nie tak. nie mogę konta założyć bo nr telefonu jest w systemie, a odzyskać konto mogę tylko na adres mailowy podany przy rejestracji. Jedyna opcja to zadzwonić chyba do nich, co też próbowałem dziś ale nikt nie odbierał ;(
@ncpnc: a to w takim razie sorry za zamieszanie - byłem przekonany, że do przywrócenia hasła nie jest potrzebny żaden mail i wszystko przechodzi przez SMSa.