Wpis z mikrobloga

@lasic01: A skąd takie kupony mogę zdobyć? Przysyłają mi za inne zakupy na wish?
@maqs7: A jeszcze gdzieś słyszałem, że któraś z tych stron ma coś takiego, że sprzedawca dostaje kase dopiero jak kupujący potwierdzi, że z towarem ok wszystko, jest taka opcja w którymś z serwisów?
@smoke931407: Jesli jest taka opcja na wish to nikt nie dostal pieniedzy za moje ~ 100 zamowien :)
Kupony na wish byly dostepne przez grudzien i styczen po wpisaniu kodu, pozniej przy rejestracji rozdawali jakis czas. Teraz jedyna opcja jest zamowienie czegos z falszywym numerem przewozowym, wtedy system nie widzac zmian statusu da bon za opozniona wysylke.
@smoke931407: wish jest dobry do kupowania rzeczy mało potrzebnych albo/i dla tych co chcą coś bardzo tanio kupić. Może wybór produktów nie jest bardzo duży, przeglądarka jest dziadowska, ceny bardzo często zawyżane ale możliwość czterokrotnego zbicia ceny robi swoje (o ile posiada się kupon:)
Dziś akurat przyszedł do mnie całkiem legitny powerbank xiaomi 5000mah
https://www.wish.com/c/5478a25590c77622bba4e1d0
Zapłaciłem 9$. Gdybym miał kupon to kosztowałby mnie 15zł. Tak więc pewne produkty można kupić dużo