Wpis z mikrobloga

@SScherzo: Zdawałem na nowych zasadach, przez mój głupi błąd - zatrzymałem się za krzyżem św.andrzeja a nie przed linią którą ten znak wyznacza -oblałem za 1 razem. Ale za drugim zdałem spokojnie, grunt to opanowanie stresu i nie słuchanie się egzaminatoea który przez 45 min krytykował każde moje zachowanie na drodze ;)
@SScherzo: Odłóż sobie kasę i zdawaj ;p
ja zdawałam KILKA razy i się #!$%@?łam na bandę frajerów,która chce ze mnie wyciułać jak najwięcej. Jeszcze kiedyś zdam. Dla mnie najlepszy będzie czołg a na to też trzeba mieć uprawnienia jakieś (,)
@SScherzo: no tak, ale na pewno mniej niż samochód. Gorzej, jeśli będą powtórki egzaminów... Ale nie ma co gadać, zaoszczędź parę groszy i jazda na kurs. Teraz bez prawka ani rusz w większości zawodów.
@SScherzo: Oszczędzaj i zdawaj jak najszybciej! :) Najlepiej zrobić prawko jak najszybciej i uczyć się jeżdżąc jak najwięcej. Niestety, kupno samochodu oraz jego utrzymanie to dla młodego człowieka duży wydatek. Mimo wszystko zachęcam, żebyś odłożyła trochę pieniędzy na kurs. :)
@nerwicaaa: W takim razie wolę Cię na drodze nie spotkać. ;)