Wpis z mikrobloga

@Pan_wons: nigdzie, bo 200zł to śmieszna kwota którą się wydaje w sobotę na zakupy w biedronce płacąc kartą...
myślenie, że bank to instytucja charytatywna i kiedyś bank smart nie wprowadzi opłat...
@wyjdz: Chyba, że jesteś studentem który potrzebuje konto na naprawdę drobne pieniądze. Fakt, w tym miesiącu z mojej karty wyszło ponad 200 zł, ale raczej przez większość miesięcy w roku nie wydaję tyle pieniędzy przez kartę, raczej wszystko na allegro idzie czy inne przelewy.

myślenie, że bank to instytucja charytatywna i kiedyś bank smart nie wprowadzi opłat


@wyjdz: Ale przecież mogę korzystać z lepszej dla mnie oferty, no nie? Sync
@RaanDremSil: @Pan_wons: Nie mogłem zmienić przez internet bo nie działało. Z ich biurem obsługi wojowałem się trzy dni. W pierwszy nie dało się dodzownić. W drugim jak zadzwoniłem pani powiedziała mi że ona nie wie i przekierowała mnie do kolegi a on mi powiedział że kończy już prace i dzonić jutro. :>

Każdemu pasuje coś innego, żyjemy w wolnym kraju dlatego trzeba zmieniać jeśli się da. To nie PRL że
@Paralotnia: raiffeisen odpada, ale bph wygląda ciekawie... nie narzucają kwoty, jaką miesięcznie muszę wydać przy pomocy karty, a jedynie wymagają 4 transakcji, reszta jest za darmo (chyba, że coś źle rozumiem)
pytanie tylko, że te transakcje, to np. zakupy w internecie, czy tylko płatność kartą za zakupy w sklepie?