Wpis z mikrobloga

#truestory #chwalesie #homoseksualizm #homopropaganda #homoterroryzm
Robiliśmy z kumplem w #pracbaza w #gastronomia w #irlandia czekoladki z różnymi ciekawymi nadzieniami (pistacje, solony karmel, mus malinowy). Obok cukierni przechodziła kelnerka


i rzuciła hasłem, że ona uwielbia czekoladę i czy mamy jakieś niewypały (takie które pękły podczas wyciągania z formy) do posmakowania. Jak włożyła jedną do ust, to od razu rozpłynęła się z zachwytu i zaczęła wydawać odgłosy zadowolenia, na co ja musiałem do kumpla rzucić:

- Look at that buddy, that's the real lesbian orgasm. Exactly the same as you can see on redtube ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na koniec dnia dostałem pisemne ostrzeżenie (kolejne), że nie będą "tolerować przejawów nietolerancji" i że kolejna skarga na moje homofobiczne komentarze zakończy się zwolnieniem dyscyplinarnym bez okresu wypowiedzenia
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • 6
  • Odpowiedz
@jak_to_mozliwe: Firma przeszła upadłość, nacjonalizację i prywatyzację, a więc częściej zmienia się spółka rządząca przybytkiem (wraz ze zniknięciem poprzedniej spółki, znikają też informacje o pracownikach) niż ja dostaję ostateczne ostrzeżenia:)
  • Odpowiedz
@Cilthal: To jest politycznie poprawny świat (chociaż i tak dużo mniej niż UK). Jeśli pedał powie: "jestem pedałem", to wymaga się, żeby mu bito brawa i gratulowano. Jeśli ktoś wskaże na pedała palcem i powie: "to jest pedał", to wymaga się, żeby odizolować takiego faszystę od reszty zdrowego społeczeństwa.
  • Odpowiedz
@kaef: Czekaj jeżeli dobrze rozumiem, to stwierdzenie oczywistej prawdy (w sposób nieobraźliwy) też jest karane? Bo w końcu "gay" czy "lesbian" nie jest raczej negatywnym określeniem?
  • Odpowiedz