Wpis z mikrobloga

Mirki, po ponad sześciu latach korzystania z nokii e51 pomyślałem, że może fajnie byłoby mieć smartfona i zacząłem się rozglądać. Budżet mam niewielki, jakieś 500, maksymalnie 600 zł. Chciałbym coś z raczej niedużym ekranem, bo boję się, że duży telefon będzie mi przeszkadzał w kieszeni. Pewnie android.

Poczytałem trochę i na razie najsensowniejsza wydaje się Motorola Moto G pierwszej generacji. Recenzje były entuzjastyczne; za sześć stów można ją teraz dostać w wersji LTE w euro, ekran 4,5 cala, więc warunki spełnia. Jak rozumiem od wersji 2gen różni się trochę mniejszym ekranem, innym procesorem i gorszym aparatem, tak? Ma jakieś istotne wady, o których powinienem wiedzieć?

To dobry wybór, czy może macie jakieś inne pomysły?

#telefony #motog
  • 7
@zbiczek: wady :
Beznadziejny aparat robiący niskiej jakości zdjęcia, fokus wolny i mało efektywny,
Niska jakość dźwięku na słuchawkach.

To tyle po kilku miesiącach użytkowania. Bateria ok, to android więc cudów nie ma.
@zbiczek: Tak całkiem serio to powinieneś być zadowolony tym bardziej jak na pierwszy telefon z andkiem to wypas. Drugą generację rozważ jeśli chcesz lepszy aparat, pół cala ekranu więcej nie robi różnicy bo rozdziałka ta sama. Bebeszki takie same. Osobiście łapałem 1 generację po premierze 2.
@johnq: @Werdandi: @OBRSO:

Dzięki cumple, chyba będę się decydował na niego. Są jakieś przydatne akcesoria, które lepiej, żebym dokupił? Jakieś etui, coś trochę zabezpieczającego przed upadkiem? (nie znam się w ogóle)