Wpis z mikrobloga

Tylor Otwell zdecydował się zrezygnować z prowadzenia Laravela, jak powiedział na Twitterze: "Nie mam już siły walczyć z hejterami, zbyt dużo czasu zajmują mi pyskówki z #bojowkasymfony w związku z czym mój rozwój jako webdev został mocno ograniczony".

Tylor zdecydował dołączyć się do dev teamu Symfony. Jak poinformował Fabian Potencier na swoim blogu - Otwell najprawdopodobniej zajmie się wdrażaniem fasad w Symfony 3.0

#laravel #symfony #php #webdev #sprawdzoneinfo
normanos - Tylor Otwell zdecydował się zrezygnować z prowadzenia Laravela, jak powied...

źródło: comment_o3p6Cr0mu1pLuubzpvnadJTM6GDdqulf.jpg

Pobierz
  • 32
@normanos: w sumie byłby to bardzo dobry ruch ale raczej tak nie będzie i to żart primaaprilisowy ;/ zresztą laravel i tak się staje powoli taką samą ciężka kobyłą jak symfony
@normanos: da się zmienić = przepisać cały core frameworka na c = i ładowane raz z ze startem serwera jak to jest w phalconie i tak mam nadzieję że twórcy php podpatrzą zephira i pójdą w jego kierunku
@normanos: tzn ? można coś więcej o czym czemu to nie ma sensu pomijając konieczność tworzenia w zasadzie dwóch wersji frameworka(jedną w php,a drugą w c?), bo ja tu widzę tylko same plusy - lepsza optymalizacja, ładowany raz, mniej ramu je itd itd itd - jeszcze lepszym plusem jest że w zasadzie w każdym skrypcie php mamy dostęp do CAŁEGO frameworka w każdym momencie
@Jurigag: jak nie jestes fejsbukiem i nie masz jakiejś wyjatkowej apki to takie zabawy nie dosc ze nie maja znaczenia to sa jeszcze zrodlem klopotow. wiesz ile serwerow mozesz dostawic za pensje jednego deva? ;) a wiesz, że twoja super hiper szybka phalconowopodobna apka może się przytkac na zupełnie innym poziomie i wtedy zero zysku z milisekund? ;)