Wpis z mikrobloga

  • 2
Tak z ciekawości - jest tu moze ktoś z jakąś lepszą rangą kto gra głównie z losowymi ludźmi? Tak sie zastanawiam po prostu czy nawet jeśli trafie na team debili i trolli to jesli dobrze gram mimo wszystko dostane dobra range czy tez nie bardzo jest sens w ogole grać samemu? Wczoraj zacząłem grać w cs:go jeszcze nie rozegralem zadnego meczu turniejowego, na razie tylko pare deathmatchów więc tak pytam żeby wiedzieć co mnie czeka;)
#csgo
  • 11
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@gruszak: nie wiem... Powyżej silvera? Dopiero co pierwszy raz odpaliłem tą gre wiec nie spodziewam sie że zaraz będę global elite ale chciałbym tylko wiedzieć że system mnie prawidłowo ocenił;)
  • Odpowiedz
@Fitman: na tym polega system że on ocenia wg swojego algorytmu. Czyli zawsze robi to dobrze. Nikt nie oceni dokładniej chyba że w innej skali.
Co do grania z randomami to ja przyjąłem taktykę że mam w nosie rangę i jak mam ochote zagrać 5on5 to gram. Nie ważne czy ze znajomymi czy z randomami. 50/50 ogarnięci/nieogarnięci imo
  • Odpowiedz
@Fitman: Tylko nie graj z mirkami, bo Cię będą ciągnąć w dół.
Jeśli uznasz za swój cel, żeby być dobry w CS to szybko będziesz robić duże postępy.
Czas poświęcony na trening aim, pamięci mięśniowej, granatów i innych takich szybko się zwróci.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@milczmen: na razie grałem tylko kilka deathmatchów i raz udało mi sie ukończyć na 1 miejscu, ogólnie raczej za każdym razem w czołówce mimo że jeszcze nie do konca przyzwyczaiłem się do systemu strzelania. Mam cicha nadzieje że to znaczy że nie jestem totalnym noobem:p tyle jeszcze że zdaje sobie sprawe z tego że w matchmakingach liczy sie znacznie wiecej niż sam aim.
  • Odpowiedz