Wpis z mikrobloga

Cześć,
kłania się StaraZocha!
Mirki, Mireczki, mam dla was małe #rozdajo.
Tak się złożyło, że StaraZocha chce zostawić wszystko za sobą. Nie do końca wie gdzie, lub w którą stronę ma uciekać, ale...
StaraZocha chce rozdawać powoli to, co przysposobiła, mając równocześnie nadzieję, że dzięki wam nie pójdzie to wszystko na śmietnik i ktoś zrobi z tego użytek. StaraZocha marnować rzeczy nie lubi - kiedyś chleb się do końca dojadało, komiksy pieczołowicie zbierało, alkohol do końca dopijało!
StaraZocha nie chce plusów, jedyne czego pragnie to żeby uśmiech wrócił...ale może to później.
W pierwszym #rozdajo pozycji jest sześć, cztery książki, fiszki i kurs języka francuskiego z płytą.
StaraZocha wyśle paczki po świętach na koszt własny.
Jedyny warunek, jeśli można to tak nazwać, to komentarz, który po sobie zostawicie. Zawrzyjcie w nim, co ewentualnie chcielibyście dostać.
Losowanie? W czwartek w południe? Tak, to chyba będzie dobra pora. A samo losowanie? Może wnuczek sąsiadki mi pomoże i będzie wyciągał karteczki (StaraZocha lubi oldschool).
Gdybyście byli tacy mili i dołączyli jakiś kawał w komentarzu, to w sumie może będzie milej.
stara_zocha - Cześć, 
kłania się StaraZocha!
Mirki, Mireczki, mam dla was małe #roz...

źródło: comment_SLiykHn4Rww6tr0WBfguaZlUedOdPlq1.jpg

Pobierz
  • 42
@stara_zocha: myslalem ze wszyscy się rzuca na tricki :D ja chętnie bym poszerzył swoją bibliotekę o taki tytuł.
A żeby nie było, że tylko jedno mi w głowie historia bez cenzury tez mnie interesuje
Książki są przeczytane, w dobrym stanie, jak nie bardzo dobrym.
Historia bez cenzury nie ma tej pierwszej strony zaraz po okładce.
Książka od francuskiego jest lekko pofalowana przy rogach (StaraZocha, co wódkie tak rozlewasz jak się uczysz?!)
Fiszki są w komplecie! Aktywny słownik spoko stan.
Pozostałe dwie przeczytane bez większych szkód
@stara_zocha: Myślę, że książka pt. "Sztuka wystąpień publicznych" pomogłaby mi w jakimś stopniu pokonać stulejarstwo podczas mówienia do jakiejś grupy ludzi, co się często zdarza. Pozdrawiam serdecznie z piwnicy ( )