Wpis z mikrobloga

@Floyt: Ja mam brata, ktory chyba wszystkie mozliwe kredyty bral (oprocz hipotecznego). Znam te procedury na wylot. Jak sie ma ciekawa rodzine, to zrobi wszystkie pomylki zyciowe za Ciebie i zamiast byc krolikiem doswiadczalnym, mozesz sobie poobserwowac :)
@Floyt: Gdybym nie miala widokow na przyszlosc to wyjechalabym za granice. Na poczatku moze byc ciezko, ale po pewnym czasie sytuacja moze sie znaczaco polepszyc. Na pewno znasz kogos, kto juz tam mieszka, a jak nie to... Nie Ty pierwszy wyjechalbys w ciemno :) Moja mama wyjechala duuuzo lat temu i dala rade.
@tusiatko: Nie wchodzi teraz w opcje. Musze skonczyc szkolenie, mam na oku megazajebistą pracę i lubię mieszkać w krakowie. A tak poza tym nic mnie tutaj nie trzyma i pewnie i tak z tad kiedys wyjadę. Zastanawiam sie tylko gdzie. Anglii nie lubię, holandia jest ok, ale nie znam jezyka, australia jest zabójcza, nowa zelandia za droga na start.
@Floyt: Hehehe moj brat wlasnie jutro oficjalnie ucieka z Krakowa do Niemiec, nie dal rady. Pracowal w tym barze co sie schody zalamaly i szef go zwodzil od tamtej pory, ze sie na nowo otworza i bedzie lepiej, a on kurde drugi rok bez ubezpieczenia smigal... Niemcy sa spoko na start moim zdaniem, dosyc latwo o prace, jezyk wcale nie trudny i zarobki niezle. Przez jakis czas dalbys pewnie rade odlozyc,
@tusiatko: Problem ze mną taki ze ja wygodnicki, i w miare przywiązany do miejsc i ludzi. Kumpel mnie namawia na holandię ale ja swoje latka mam i musze teraz zrobić perspektywy albo do konca zycia bede sprzątał.

Kitschu ? :D jest gejem :D
@Floyt: W carycy, sam jestes gej :3 Na bank nie jest gejem, bo od zawsze wiazal sie z dziewczynami, a gdyby byl, to bysmy o tym wiedzieli, bo to typ czlowieka, ktory ma w dupie co inni mysla o nim.

On tez ma swoje lata (34) dlatego stwierdzili z dziewczyna, ze jak nie wyjada teraz to popadna w dlugi i dupa zbita ze wszystkiego bedzie. W pewnym momencie trzeba sobie dac
@tusiatko: No jestem #nivil novi :P

Polska rzeczywistosc :/ Dokladnie. Ja z dnia na dzien wlasnie sie do tego przygotowywuje. Ostatni impuls ostatnio to dosyc wiarygodne wyliczenie ze w posce 70% kasy zabiera panstwo. To jak mieszkać ze złodziejem.
@Floyt: Ja nie mam skrupulow i co tutaj przyjade, to sie bardziej przekonuje, ze dokonalam wlasciwego wyboru wypieprzajac z tego kraju zaraz po maturze. Jeszcze wtedy mi wszyscy gadali a po co, a nie dasz rady bla bla bla, a teraz juz nikt mi sie slowem nie odezwie i nie skrytykuje. Wszyscy biduja jak jeden maz. Pieprze taki interes.
@Floyt: Z tych dwoch to Niemcy bez dwoch zdan, Hiszpania popada w kryzysie, cos jak w Polsce, ale Hiszpania nie jest do konca wszystkim obojetna, bo Niemcy musza miec gdzie na wakacje latac, ale sadze, ze sa lepsze kraje od Niemiec.Mam nadzieje, ze Szwajcaria to taki kraj i tam bym chciala zamieszkac. Slyszalam w wiekszosci dobre opinie.