Wpis z mikrobloga

Mirki, na jakim sprzęcie czytacie e-booki? Do tej pory miałam Nooka, z którego byłam bardzo zadowolona, niestety zepsułam go () Szukam teraz czegoś nowego, macie jakieś propozycje? Popularny Kindle jakoś nie bardzo mnie przekonuje, tak jak nigdy nie przekonałam się do Nokii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • 17
@wyimaginowanyktos: Jak kupowałem czytnik to jeszcze nie było czytników z podświetleniem ( ͡° ͜ʖ ͡°), a wybrałem Kindla, bo:
- oczytałem się o świetnym serwisie - na gwarancji wymieniają każdy czytnik na nowy, jak dostaniesz wersję z reklamami (to nic, że reklamy nie przeszkadzają w czytaniu) to ściągają je po jednej rozmowie na czacie, jak Ci się skończy gwarancja to bardzo często za oddanie im starego i
@wyimaginowanyktos: Z tego co wiem to najbezpieczniej niemiecki Amazon. Wychodzi może trochę drożej, ale ostatnio ktoś kupował w jakimś polskim sklepie i reklamacja wyglądała tak, że najpierw do sklepu, sklep do amazaona etc.
@wyimaginowanyktos: najlepiej na niemieckim, bo taniej jest chyba tylko w Japoni. Ja zamawiałem pierwszy raz i sie dało bez problemu. Zarejestruj sie na mailboxde.com, tam dostaniesz adres ba który zamówisz paczkę z amazonu, a oni wyślą ja do ciebie. Za przesyłkę od pośrednika zapłaciłem 8 eur. W jeden dzien paczka doszła do nich a do końca tygodnia była u mnie.