Wpis z mikrobloga

@QuantuumMechanist: Akurat interesowanie się polskim youtubem (nie gwiazdami) i jakkolwiek youtubem jest dość dochodowym w dzisiejszych czasach zajęciem. Wiele agencji reklamowych oraz firm poszukuje ludzi od PR a jedną z cech jest znajomość sceny youtube, umiejętność promocji na tym portalu itd. :) To tak jak znacy telewizji wiedze kiedy i jaką reklamę dać - to samo tyczy się youtube. Przykro mi że żyjesz dekadę temu i nie masz pojęcia o trendach
@QuantuumMechanist:
Po pierwsze, nie jest Twoim synem
Po drugie zawodowy esport jest dochodowy bardziej niż twoja praca ;) Pasha ze swoje streama czyli "treningu" potrafi zarobić kilka tysięcy dolarów.
Po trzecie serio chcesz się kłócić nt zarobków jutuberów polskich? Nie chce tutaj mówić o Wardędze który raz zarobił kupę szmalu ale innych gdzie naprawę sobie dobrze radzą poprzez akcje sponsorowane. Zapraszam do zapoznania się z LifeTube i im powiedz, że youtube
@QuantuumMechanist: Pryszcze dawno mi poszły w niepamięć ;) Polski youtube jest pełen syfu jak telewizja i gazety ;)

Pozdrawia Cię brodacz obcujący na co dzień z ludźmi którzy w pracy zajmują się siedzeniem na fejsie i youtube... choć dla Ciebie to nie praca no ale oni kilka kafli z tego wynoszą więc...sam odpowiedź na pytanie czy "oglądanie" youtube nie jest dochodowe.
@polecam_poczytac_ciorana: Hahaha :D Kiedyś go nawet subowałęm ale szczerze let's playównie trawie mega, choć bardzo podoba mi się jego współpraca z Rojem fajne mega kontrastowe charaktery fajnie to wygląda :)
Let's Player'ów i całej tematyki Beaty :( choć nazwiska znam i spotkałem się z kilkami z nich bo wypada wiedzieć co tam piszczy w tych kręgach youtube ;)