Wpis z mikrobloga

Kochane MIreczki i Mirabeleczki!!!
Cóż chyba udaje mi się powoli wygrzebywać z przegrywu i stulejarstwa! tydzień temu byłem na fajnym melażnu u koleżanki, cóż, że głowy nie mam mocnej to nie piłem tylko wraz z lekko podpitym kumplem siedziałem i gadałem. Jakoś tak wyszło że do rozmowy przyłączyła się loszka 9/10, gadamy gadamy z pół imprezy, i doszedłem do wniosku, że to bardzo fajna inteligentna dziewczyna i chyba coś do niej poczułem. Od tygodnia z nią piszę, jest super fajnie i wgl. Koniec końców umówiłem się jutro z nią na czekoladę i robienie zdjęć (jedna z moich życiowych pasji robię starym Zenitem b) okazuje się że mamy sporo wspólnego te same zainteresowania, podobne pasje i super podobne charaktery. Cóż moi mili trzymajcie kciuki może mi się uda!!!

TL;DR umówiłem się z loszką

#oswiadczenie #zycieprzegrywa ##!$%@? #mozesiejednakuda #oswiadczeniezdupy
  • 26
@Adams_GA: nie jestem 3/10 ćwiczę, pływam jestem wysportowany i podobno nie brzydki( ͡° ͜ʖ ͡°) ale nie jestem pewny siebie, no nie ukrywajmy #!$%@? mi idzie z dziewczynami ( ͡° ʖ̯ ͡°) stąd moje stulejarstwo. Fz goni Fz... #!$%@? nie dołuj!!!! proszę nie rób mi tego
@Adams_GA: Nie chcę dziewczyny na miesiąc czy dwa chcę być z nią jak najdłużej. Chcę ją dobrze poznać, ale w sumie browarek nie byłby zły a pewnie tańszy od czekolady XD